Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

kampery Warszawa, oferta

kampery Warszawa, oferta

Czy jest coś takiego jak wynajem kamperów w Warszawie i ile ewentualnie taka przyjemność kosztuje? Chce wyruszyć w drogę, ale nie chce kampera kupować.

Programista

Posty: 2

 
To nie jest tak, iż kampera postawicie gdzie chcecie. Nie można spać w kamperach w sporo krajach południowych. Jest za to wysoka kara, dlatego lepiej uważać, bowiem nie ma sensu wdawać się w jakieś dodatkowe koszty i kłopoty.

Klara323

Posty: 15

 
Według mnie kamper wynajem z Warszawy to super pomysł. Korzystam z firmy https://wakacjecamperem.pl i zawsze mają dla mnie super oferty, dlatego zachęcam do sprawdzenia.

Michaś

Posty: 6

 
Od zawsze wykorzystujmy komfortowe kampery do podróży i nie wyobrażamy sobie innej formy wakacji. Warto spróbować żeby się przekonać czy to jest dokładnie to, czego szukacie. Nam się to podoba.

Aniusiaaa1

Posty: 8

 
Pamiętajcie kamper jest wart sporo kasy, więc o niego dbajcie. Jeśli coś zrobicie nie tak to sami płacicie. Pilnuje aut, zamykajcie, a wówczas nie będzie problemów.

Justynka45

Posty: 8

 
Zawsze wynajmuje kamper w Warszawie, bo na jego zakup mnie nie stać, dlatego polecam takie rozwiązanie innym osobom. Nie jest drogo, dlatego można sobie na to pozwolić i miło spędzić czas z rodziną.

DaNceR

Posty: 7

 
Co roku wynajmujemy kampera na dwa tygodnie? Jeśli bierze się na dwa tygodnie to wtedy cena jest niższa, dlatego wynajem kamperów wychodzi nam jeszcze bardziej opłacalnie. Zawsze można dogadywać się z właścicielem. My tak robimy i jedziemy sobie w różne miejsca nawet do Hiszpanii. Polecam takie

wigry00

Posty: 13

 
Co roku wynajmujemy kampera na dwa tygodnie? Jeżeli bierze się na dwa tygodnie to wtedy cena jest niższa, dlatego wynajem kamperów wychodzi nam jeszcze niezwyklej opłacalnie. Zawsze można dogadywać się z właścicielem. My tak robimy i jedziemy sobie w inne miejsca nawet do Hiszpanii. Polecam takie

nighthaze

Posty: 4