Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

kursy samoobrony, polecicie ?

kursy samoobrony, polecicie ?

Czasy są niepewne, wobec tego z koleżankami chcemy się zapisać na kurs samoobrony. Nie wiem tylko gdzie dokładnie się zgłosić? Polecacie jakieś kursy i instruktora z dużym doświadczeniem i odpowiednim podejściem?

alibaba

Posty: 2

 
Dawno temu chodziłam na kurs samoobrony, lecz odpowiednio to nic z tego nie pamiętam. Nie przykładało się do tego uwagi, a szkoda, bowiem nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda.

bruklin187

Posty: 15

 
Bez problemów można odnaleźć kogoś, kto nauczy nas samoobrony. Jest to dość popularne, wobec tego każda z nas znajdzie takie miejsce. Trzeba tylko dobrze szukać w swoim mieście.

TomekK

Posty: 21

 
Zaletą według mnie jest to, że można się zapisać na kursy bez względu na to ile ma się lat. Każda kobieta może dowiedzieć się jak należy się bronić w ciężkich sytuacjach.

Andzia

Posty: 6

 
Jest mnóstwo kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę niesłychanie dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, wobec tego należałoby z takiej oferty sięgnąć. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są ciężkie, a ma być przecież jeszcze gorzej.

Lupusx

Posty: 16

 
Bez problemów można znaleźć kogoś, kto nauczy nas samoobrony. Jest to dość popularne, dlatego każda z nas znajdzie takie miejsce. Trzeba tylko dobrze szukać w swoim mieście.

Black_Riot

Posty: 5

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się dużo rzeczy. Mam większą pewność siebie, bo wiemy, że w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

syrena88

Posty: 8

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Naprawdę nauczyłam się wiele. Może i trzeba było zapłacić więcej, ale szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to bardzo duże znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

Kódłaty

Posty: 11

 
Jest wiele kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę bardzo dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego warto z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

weryl77

Posty: 18

 
Najlepsze kursy samoobrony można odbyć tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Korzystałam z tego i jestem bardzo zadowolona. Moje wszystkie znajome też były u tego instruktora i mówią, że jest super. Polecam.

Mikuśio

Posty: 11