Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

wyjątkowa biżuteria damska

wyjątkowa biżuteria damska

Sztyfty, bigle angielskie – skąd kupujecie? Interesowałoby mnie srebro 925. Jeśli macie doświadczenia z jakimś dostawcą to będę wdzięczna za info!

umberko3

Posty: 22

 
Kiedyś się trochę bawiłam w rękodzieło, ale jakoś mi przeminęło z wiatrem ;P czasu zaczęło brakować i tak jakoś powoli od tego odeszłam, ale może pora wrócić? ;>

Kitas

Posty: 20

 
Ja to szukam białych pereł, bo mam kilka pomysłów jakby je fajnie wykorzystać przy naszyjniku. Jak już znajdę i skończę swoje dzieło to na pewno je wam tutaj pokażę ;-)

tunczyk

Posty: 28

 
Taką naprawdę pełną ofertę dla rękodzielnictwa to mają na portalu www.newcraft.eu. Tu kupisz absolutnie wszystko, poczynając od sznurków i drutów, poprzez korale i szklane perły, a kończąc na szczypcach, czy organizerach. Ja tu ostatnio zaopatrzyłam się po same zęby, także mogę pracować, a projektów do zrealizowania mam sporo ;> życzcie mi powodzenia!

ja2210

Posty: 28

 
Ostatnio gdzieś mi się na jednym blogu z biżuterią nawinęły bardzo ładne kolczyki z perłami i chyba poproszę tę dziewczynę co to prowadzi, żeby mi zrobiła takie. Oryginalne i eleganckie, fajne. ;>

michrz

Posty: 31

 
Mam taki swój mały sklep na osiedlu z pasmanterią i powiem Ci, że tam mogę sporo rzeczy do produkcji swojej biżuterii znaleźć. :) Warto w takich miejscach może poszukać.

mazi1991

Posty: 23

 
Widzę, że jest moda na rękodzielnictwo w temacie biżuterii i w sumie fajnie. Bo często się okazuje, że dziewczyny, które taką biżuterię wytwarzają mają większy talent i zmysł, niż ci projektanci co pracują dla wielkich sieci jubilerskich ;PP

Kostek7

Posty: 24