Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

kasa fiskalna, gdzie szukać ?

kasa fiskalna, gdzie szukać ?

Przeglądam różne oferty z kasami fiskalnymi i widzę tam model Novitus Nano, który jest w porządnej cenie. Macie takie urządzenie w swoim posiadaniu? Nie wiem za niesłychanie czy warte jej tej ceny i czy w ogóle je kupować dla siebie.

Michałek

Posty: 1

 
Kas i drukarek w sprzedaży jest niezwykle sporo. Trzeba sprawdzać nie tylko producenta czy ceny, ale również serwis, a wtedy na spokojnie uda nam się dopasować dokładnie to, co jest nam konieczne. Mam inne modele sprzętu, który, na co dzień wykorzystuje. Jeden lepiej się spisuje, a drugi gorzej jak to ze sprzętem do sklepu.

Lalka

Posty: 9

 
Nie jest łatwo zdecydować, jakie kasy wybrać do swojej firmy. U nas bardzo dobrze działają mobilnie, bo nie są uwięzione w jednym miejscu. W każdej chwili można je zabrać na drugą stronę gabinetu, dlatego są bardzo praktyczne.

Marioleczka

Posty: 3

 
Korzystamy, na co dzień z programu Insert Subiekt i według mnie wszystko gra. Jest to oprogramowanie niezwykle nowomodne i tak zaprojektowane, aby każdy w prosty sposób mógł je obsługiwać. Polecam dokładnie przyjrzeć się temu programowi, albowiem należałoby je zamówić.

zimek123456

Posty: 2

 
U mnie kasa działa od lat i nic się z nią nie dzieje. Nie wiem nawet, jakiej jest firmy. Mam gotowy serwis, który co jakiś czas się zjawia żeby sprawdzić czy czegoś nie trzeba podmienić czy zalegalizować. Tak to u mnie działa i tyle.

Black_Riot

Posty: 14

 
Korzystam z czytnika kodów kreskowych i wszystko działa bardzo dobrze. Przyspieszyło to podliczenie zakupów moich klientów, dlatego uważam, że warto się tym zainteresować.

grumber

Posty: 13

 
Sceptycznie podchodziłem do terminala płatniczego, ale dzisiaj wiem, że wiele na tym zyskałem. Pandemia wiele zmieniła i nie wszyscy chcą dzisiaj płacić gotówką, dlatego warto być na to dobrze przygotowanym. Wtedy nie ma żadnych niespodzianek i strat z tym związanych.

Gucio

Posty: 5

 
Sporo czytników kodów kreskowych jest tu https://it-masters.eu/96-skanery-czytniki-kodow-kreskowych-zebra-datalogic-motorola-zebex-magellan-cipherlab-it-masters-przezmierowo.

pawel253

Posty: 9

 
Dla mnie kasy fiskalne Posnet Mobile są najlepsze na całym rynku. Od lat korzystam z takich kas i nie powodują mi najmniejszych problemów. Mobilna wersja jest o tyle dobra, że można korzystać z niej w całej firmie. Klient kupuje coś to przenosimy ją do innej kasy. Nie ma dzisiaj tańszego i lepszego urządzenia na całym rynku.

lucjann

Posty: 13