Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Zapachy dla kobiet

Zapachy dla kobiet

Witajcie ;-) Znalazłam sklep z perfumami na stronie testerownia24h.pl ktoś ich zna? Mają teraz dużą promocją na zapachy, przez to że są to testery to można by tutaj fajnie zaoszczędzić. Co myślicie?

labuh 

Posty: 4

 
Moja żona to ma multum perfum, ja od roku używam ciągle tego samego Bossa i bardzo wolno mi schodzi. Nie wiem od czego to zależy – mało się psikam, czy jak? Żona perfumy o podobnej gramaturze to używa przez 3-4 miesiąc i jest koniec :P

reavan

Posty: 11

 
Ważnym elementem ceny perfumy jest też moim zdaniem koszt wyprodukowania buteleczki. Niektóre są tak wymyślne i tak grube, że faktycznie widać że swoje musiały kosztować.

Marioleczka

Posty: 16

 
Mam ogólnie dwie perfumy, jednych używam na co dzień do pracy, do życia, ale mam też takie specjalne na noc, na imprezę itp. dużo cięższe takie naprawdę z głębokim zapachem.

345_14

Posty: 25

 
Mężowi zamawiałam ostatnio Calvina Kleina przez stronę http://testerownia24h.pl i wszystko jest w porządku. Zapach oryginalny trwały i bardzo ekonomiczny. Wystarcz jak mąż spryska się raz czy dwa i potem czuć go już jak wraca z pracy do domu na drugim końcu osiedla :P A tak poważne to serio zapach jest bardzo intensywny...na mnie działa ;))

syrena88

Posty: 9

 
Można testery znaleźć w sieci za fajne pieniądze ale trzeba jeszcze trafić na sprawdzonego uczciwego sprzedawcę który ma dostęp do oryginalnych testerów a nie jakiś imitacji.

Dziadek

Posty: 9

 
Ja to kiedyś miałam fazę na perfumy, a ostatnio to już powiem szczerze że kupuję sobie cokolwiek, to co akurat mi się trafi w promocji w drogerii, już nie zwracam większej uwagi na markę...wszystko dla nie pachnie bardzo podobnie.

pawel253

Posty: 8

 
Ja kilka razy kupowałam perfumy online i raczej nie było problemów. Nie miałam odczucia że są jakieś chrzczone, rozcieńczane i tak dalej. Jeśli coś jest oryginalnie opakowane z normalnie prowadzonego sklepu a nie z bazaru to raczej można być o jakość spokojnym.

bartek33

Posty: 13

 
Lubię cięższe bardziej intensywne zapachy a takich jest w sprzedaży stosunkowo niewiele, w każdym razie ja w sklepach tych sieciowych drogeryjnych to rzadko znajduję coś co mi się naprawdę spodoba.

grużdzin

Posty: 13

 
Coraz więcej jest drogerii online, ja akurat jeszcze nigdy przez intenret nie zamawiałam perfum. Wolę sobie wziąć zapach popsikać na dłoń sprawdzić na miejscu a przez internet takiej możliwości nie ma....jeszcze :-)

orange777

Posty: 21