Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Gdzie kupić kosmetyki?

Gdzie kupić kosmetyki?

Jakie kosmetyki naturalne najbardziej doceniacie i z jakiego powodu? Powoli się przestawiam, ale mam czasami myśli, czy to faktycznie wszystko działa, jak sugerują producenci.

Yuri20

Posty: 8

 
Według mnie nie tylko kategoria kosmetyków naturalnych jest bardzo dobra, ale szczególnie kosmetyki uzdrowiskowe.

marcin225

Posty: 26

 
Jeszcze zainteresuj się suplementacją dietetyczną i zmianą jadłospisu, bo to bardzo działa na skórę.

jagieloniab0000

Posty: 24

 
Zawsze sprawdzaj markę kosmetyków pod kątem zaufania klientów, bo niektórzy producenci wykorzystują filozofię eko, żeby golić nieświadomych z kasy ;)

wicio149

Posty: 18

 
Większość ludzi myśli, że kosmetyki naturalne od razu działają, ale to mit. Trzeba wielu miesięcy, aby pojawiły się pierwsze wyniki. Z reguły połączenie kosmetyków naturalnych z zabiegami medycyny estetycznej jest najlepsze.

Black_Riot

Posty: 6

 
Prowadzę salon medycyny estetycznej rozszerzony o gabinet kosmetyczny. Robię sporo zabiegów. Na pewno glinkę bym poleciła i peelingi ze sklepu e-naturalne.pl. Dobrze się sprawdzają, nie jest zbyt drogo. Peeling z owoców tropikalnych jest bezbłędny. Na bazie tego sklepu zaczęłam też kombinować z tworzeniem własnych kosmetyków i już widzę pierwsze, bardzo ciekawe wyniki.

dumser56

Posty: 13

 
Nierafinowane i tłoczone na zimno oleje to sprawdzona baza do kosmetyków naturalnych. Można nawet samodzielnie z tworzeniem dodatków pielęgnacyjnych pokombinować.

renia00

Posty: 19

 
Organizm się przyzwyczaja do niektórych, nawet naturalnych składników, więc trzeba kosmetyki naturalne systematycznie wymieniać.

VHSSS

Posty: 25

 
Jak masz typowy trądzik to doradzałbym jeszcze zmianę diety. Wyeliminuj ogólnie tłuste potrawy, cukier, pikantne rzeczy i wychodź częściej na świeże powietrze, a zobaczysz szybko pozytywne zmiany.

Sarenka

Posty: 15