Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

busy do niemiec, znacie ?

busy do niemiec, znacie ?

Poszukuje firmy, jaka organizuje wyjazdy busami do niemiec z zachodniopomorskiego i jeżeli znacie kogoś takiego to dajcie mi znać. Chodzi o profesjonalną firmę, jaka bezpiecznie dostarczy mnie na miejsce.

Mariusz

Posty: 1

 
Uważam, że dzisiaj najtaniej będzie pojechać busem do niemiec. Zorganizowany transport jest tani i szybki. To kierowca zastanawia się jak ma trafić do celu, a nie my. Zawsze jak jadę do pracy to korzystam z busa. Wam również polecam taką formę transportu.

Rico

Posty: 4

 
Bus powinien być sprawdzony przed wyjazdem. To daleka trasa, dlatego wszystko powinno być w prawidłowy sposób przygotowane i wtedy można do takiego auta wsiadać.

Julian

Posty: 14

 
Kilka razy byłem w Niemczech busem. Bywało, iż jechało się do pracy, niemniej jednak w wielu przypadkach jechałem po pojazdy. Jeżeli mam się kogoś prosić żeby ze mną pojechał to wsiadam w busa i jadę w miejsce, które mnie interesuje. Kupuje samochód i wracam nim do kraju.

Yuri20

Posty: 15

 
Ofert od firm, które zajmują się transportem jest bardzo dużo. Sam zanim wybiorę jakąś to dobrze wszystko sprawdzam. Wolę trochę dopłacić, ale jechać samochodem, który dotrze na czas do celu. Bezpieczeństwo jest ważne.

dobryrd

Posty: 3

 
Busy to tani sposób na dostanie się nawet pod granicę z Francją, zatem osobiście polecam takie rozwiązanie. Mnie zawsze się podoba w takim busie, bowiem mogą sobie odpoczywać. Jadę i niczym się nie przejmuje. Słucham muzyki albo oglądam filmy. Im niezwyklej komfortowy jest bus tym niezwyklej jestem z tego zadowolony.

Kwatuszek

Posty: 19

 
Słyszałem, iż przewozami do niemiec z pomorskiego zajmuje się ta firma https://www.beatabus.pl/przewoz-osob-do-niemiec/busem-do-niemiec-z-gdyni/. Myślę, iż należałoby do nich zadzwonić i zebrać informacje o cenach i warunkach wyjazdu.

21gregorek

Posty: 20

 
Jazda samodzielnie samochodem jest uciążliwa. Do Berlina to jeszcze nie tak źle, ale do Monachium już gorzej. Lepiej korzystać z pomocy firmy, bo to tańsze. Nie ma znaczenia czy jedziemy do pracy czy po samochód to firma znajdzie dla nas miejsce w swoim busie.

namok

Posty: 16

 
Korzystam zawsze z firmy, która organizuje busy do niemiec z pomorskiego i jestem zadowolony. Profesjonaliści zawsze mają usługę door to door. Dla mnie to najlepsze, co można wybrać, bo nie muszę biegać z bagażem. Ceny transportu są bardzo różne i wszystko zależy gdzie do Niemiec tak naprawdę chcemy się wybrać.

Gucio

Posty: 7

 
Busy to tani sposób na dostanie się nawet pod granicę z Francją, dlatego osobiście polecam takie rozwiązanie. Mnie zawsze się podoba w takim busie, bo mogą sobie odpoczywać. Jadę i niczym się nie przejmuje. Słucham muzyki albo oglądam filmy. Im bardziej komfortowy jest bus tym bardziej jestem z tego zadowolony.

Ticket2Hell

Posty: 2