Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

auto detailing w Łodzi, gdzie polecicie ?

auto detailing w Łodzi, gdzie polecicie ?

Nie wiem czy samodzielnie zadbać o lakier czy skorzystać z pomocy firmy, która się tym zajmuje? Jak Wy to widzicie i jakie macie na ten temat zdanie?

ZaNK3R

Posty: 1

 
Widziałem już inne efekty po zastosowaniu środków chemicznych na lakierze. Jeśli ktoś nie ma doświadczenia to podczas polerowania maszynowa może uszkodzić lakier. Przypalić go można niezmiernie prędko. Naprawa wtedy kosztuje niezmiernie sporo, dlatego lepiej dać to powinność do wykonania komuś, kto się na tym lepiej zna od nas.

micko

Posty: 10

 
Mnie powłokę ceramiczną w Łodzi nakładała na auto firma http://www.dk-detailing.pl i jestem niezwykle zadowolony. Pracują tam osoby, które mają faktycznie niezwykle olbrzymie doświadczenie, zatem wszystkim ich mogę polecić.

david011

Posty: 6

 
Widziałem już różne efekty po zastosowaniu środków chemicznych na lakierze. Jeśli ktoś nie ma doświadczenia to podczas polerowania maszynowa może uszkodzić lakier. Przypalić go można bardzo szybko. Naprawa wtedy kosztuje bardzo dużo, dlatego lepiej dać to zadanie do wykonania komuś, kto się na tym lepiej zna od nas.

Lupusx

Posty: 4

 
Korzystałem z oferty na auto detailing w Łodzi i firma zdziałała naprawdę cuda. Nie sądziłem, że można takie efekty uzyskać. Lakier mam stary, bo auto ma kilkanaście lat, ale jestem naprawdę bardzo zadowolony z efektu.

Snice

Posty: 31

 
Propozycji znajdziemy niezwykle wiele, lecz trzeba samochód oddać do specjalistów, bowiem tylko wówczas można będzie uzyskać najlepsze możliwe efekty. Bez tego nic się nie zrobi, bowiem można zepsuć powłokę lakierniczą i wówczas dopiero będą z tego koszty naprawy.

mniszekk6

Posty: 15

 
Odwiedziłem firmę, która proponuje auto detailing w Łodzi i mnie przekonali do tego, że należałoby zadbać o swój lakier. Koszty były wysokie, niemniej jednak efekt niesłychanie dobry, zatem jeśli ma się pieniądze i chce się dbać o lakier to na pewno taka propozycja jest godna polecenia. Efekt utrzymywał się na lakierze w moim samochodzie przez wiele miesięcy.

Modniś

Posty: 2