Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

wypożyczalnia mercedes v, która firma ?

wypożyczalnia mercedes v, która firma ?

Jeśli wiecie, jaka firma proponuje wynajem busów w Myślenicach to dajcie mi znać. Sprawa jest pilna. Czekam na propozycje.

100%UP

Posty: 1

 
Takie luksusowe samochody w zakupie są bardzo drogie, bo mają bardzo dobre wyposażenie i wyciszenie. Najczęściej mają też mocne silniki żeby jazda nimi była przyjemna.

Fajaaa

Posty: 18

 
Trzeba pamiętać, że takie samochody niezwykle częstokroć mają limity kilometrów. To trzeba dokładnie zbadać, aby potem nie było kłopotów. Jeśli jedziemy gdzieś blisko to nie ma kłopotów, natomiast zagranicę to już różnie z tym bywa.

Black_Riot

Posty: 7

 
Wybraliśmy mercedesa v klasa na wynajem i było super. Pojechaliśmy nad morze. Nie pamiętam żeby się tak komfortowo czymkolwiek innym podrożało. Polecam.

Penio

Posty: 22

 
Jechaliśmy kiedyś takim busem na Chorwacje. Nawet daleka droga człowieka nie męczy. Mógłbym na koniec świata takim samochodem pojechać, bo jest po prostu super. Polecam raz spróbować, a sami się o tym przekonacie.

Joe

Posty: 3

 
Polecam sprawdzić firmę oferująca wynajem busa w Myślenicach na stronie https://www.andrive.pl. Nie znajdziecie nigdzie tak luksusowych samochodów, które dostępne są w tak niezmiernie niskich cenach. Sprawdźcie sobie to teraz.

Batiatus

Posty: 13

 
Korzystałem z firmy andrive i jestem bardzo, ale to bardzo usatysfakcjonowany. Mają mercedesy V klasa tak wyposażone, że trudno byłoby to wszystko wymienić. Mocne samochody i do tego mają napęd na cztery koła. Super.

merlo45

Posty: 3