Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

gdzie zamawiacie opony

gdzie zamawiacie opony

Gdzie się zaopatrujecie w opony? Generalnie to mam problem ze znalezieniem wartościowego sklepu internetowego, bo już kilka razy miałem sytuację, że przyjmują zamówienie, ale później się okazuje, że akurat tego ogumienia nie ma w magazynie. Też coś takiego przerabialiście?

grzelu11

Posty: 1

 
Widziałem raport, że rynek opon dla samochodów ciężarowych to już ponad milion transakcji rocznie, więc widać duże zainteresowanie nawet nowymi markami. Myślę, że w ostatnich dwóch latach kierowcy bardziej się przekonali do opon europejskich producentów.

gruszk34

Posty: 4

 
Przejechałem się kilka razy na klejonych używanych oponach. Już zaczynają się powoli kombinacje na tym rynku, dlatego wolę za oryginalną zapłacić i mieć gwarancję. Nie ma sensu oszczędzać za bardzo w tym momencie. '

Jarko445

Posty: 6

 
Zawsze sprawdzam, które marki ogumienia prowadzą badania. Czy mają działy B+R i ile pieniędzy poświęcają na odkrywanie nowych technologii. Akurat Michelin to jeden z lepszych przykładów, gdzie można zauważyć sporą różnicę w jakości opon radialnych.

Frasiek22

Posty: 7

 
Myślę, że w tym tygodniu, jeszcze przed świętami może trafią się jakieś ciekawe promocje. Właśnie opłaca się brać opony na przejściu sezonów.

BOBOBO%6

Posty: 9

 
U mnie z geometrią coś było i wpływała negatywnie na jakość ogumienia, dlatego polecam też ogólny serwis floty. Powiedzmy kompleksowy przegląd przed ważniejszymi zmianami.

Kobitka22

Posty: 6

 
Z tych bardziej wyspecjalizowanych sklepów z ogumieniem to myślę, że www.sklep.res-tires.pl, bo mają do budowlanych maszyn, do ciężarówek, maszyn rolniczych i wózków widłowych. Znam kilka biznesów na Podkarpaciu, które tylko z ich usług korzystają i sam też wiele razy zamawiałem. Najważniejsza zaleta to brak problemów z dostępnością.

Mr Frog

Posty: 2

 
Michelin i Continental to ogumienie z dość innowacyjnymi mieszankami. A przecież to Michelin wprowadził radialne, więc tego można się trzymać przy zakupach.

Hoteowo24h

Posty: 9

 
Teraz rywalizacja toczy się głównie między ogumieniem europejskim i chińskim, ale przyznam szczerze, że na chińczykach to już się boję trochę jeździć.

audi80

Posty: 12