Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

przykłady pluginów na stronę, gdzie warto ?

przykłady pluginów na stronę, gdzie warto ?

Czy znacie wtyczkę, która da mi bezproblemowy pasek przewijania na stronę? Może polecicie mi serwisy lub portale, na jakich dowiem się więcej o wtyczkach do WordPress?

Michaś

Posty: 1

 
Na różnych serwisach występuje baza pluginów na stronę, z jakich należałoby korzystać. Poniektórzy prowadzą takie strony, aby dać innym sporą dawkę wiedzy. Dzięki temu bez żadnych umiejętności można zarządzać własną stroną.

Marioleczka

Posty: 2

 
Przykłady pluginów na stronę możesz znaleźć w internecie. Niektórzy prowadzą swoje portale, na których opisują z jakich wtyczek warto korzystać i jak się nimi posługiwać.

adus56

Posty: 5

 
Jak pragniesz odszukać przykłady pluginów na stronę to mogę polecić Ci jedną stronę. Tutaj masz link https://x-plugin.pl/react/prosty-pasek-przewijania-simplebar-react. Jest to strona, która pomoże Ci odszukać wtyczki do zarządzania swoją witryną w Wordpress. Sporo ciekawych wskazówek, wiadomości, a zarówno informacji w jednym miejscu.

grumber

Posty: 14

 
Wiem, że jest wtyczka, która daje prosty pasek przewijania na stronę, jednak nie wiem, jak dokładnie się ona nazywa. Może warto prześledzić różne strony internetowe.

lelitos

Posty: 3

 
Warto wyszukać w internecie bazę pluginów na stronę. Dzięki takim informacjom, możesz dowiedzieć się, które wtyczki będą ci konieczne i z których pożądane byłoby korzystać.

skwiatek

Posty: 20

 
Warto wyszukać w internecie bazę pluginów na stronę. Dzięki takim informacjom, możesz dowiedzieć się, jakie wtyczki będą ci potrzebne i z których warto korzystać.

Ymooo2

Posty: 15

 
Na dużo stronach internetowych możesz poczytać o tym, która wtyczka do walidacji formularzy jest najlepsza. Ja na ogół szukam takich informacji na stronach przeróżnych programistów.

labuh

Posty: 3

 
Na różnych serwisach występuje baza pluginów na stronę, z których warto korzystać. Niektórzy prowadzą takie strony, aby dać innym sporą dawkę wiedzy. Dzięki temu bez żadnych umiejętności można zarządzać własną stroną.

Alfonsik5

Posty: 7

 
Pluginy na stronę internetową są bardzo przydatne. Jeżeli chcesz założyć bloga, to właśnie one mogą Ci pomóc nim zarządzać. Wiele jest interesujących wtyczek, jakie warto zastosować na własnej stronie internetowej.

jaserek5

Posty: 3