Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

strony w Łodzi, polecicie ?

strony w Łodzi, polecicie ?

Znacie kogoś od stron internetowych z Łodzi? Poszukuje firmy na miejscu, bo wtedy podjadę do nich i na bieżąco będę dopasowywał cały projekt pod swoje wymagania.

QwerTery

Posty: 1

 
Nie ma znaczenia czy to mała czy duża firma to przydaje się strona internetowa. Można mieć prostą stronę z informacjami o firmie i nic więcej. To przynosi naprawdę duże zyski.

Yuri20

Posty: 5

 
Można skorzystać z darmowych szablonów, ale dla firmowej strony to nie za bardzo będzie dobrze wyglądało. Lepiej wydać pieniądze na coś wartościowego i mieć dobrze przygotowaną stronę internetową, która będzie wizytówką.

wicher45

Posty: 11

 
Polecam firmę od stron internetowych w Łodzi https://www.icp.info.pl, albowiem oni na wszystko są faktycznie bardzo dobrze przygotowani. Tworzą proste projekty jak i te bardzo skomplikowane. Nikt lepiej od nich się na tym nie zna.

Ticket2Hell

Posty: 21

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, jaka tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do dziś strona działa, bo była tak nowoczesna, iż jednocześnie ponadczasowa. Wiele za nią nie wydałem, ale między czasie poprzez te wszystkie lata bardzo mnóstwo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

Trener

Posty: 4

 
Strona to podstawa. Może być prosta albo rozbudowana. Najważniejsze żeby była, zatem trzeba się zgłosić do firmy, która strony wykonuje na zamówienie.

Posty: 8

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, która tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do dzisiaj strona działa, bo była tak nowoczesna, że jednocześnie ponadczasowa. Dużo za nią nie wydałem, ale między czasie przez te wszystkie lata bardzo dużo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

audi80

Posty: 13