Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Elewacje kompozytowe

Elewacje kompozytowe

Witam serdecznie. Szukam dobrego rozwiązania na podłogę na balkonie – to jest w zasadzie duża przydomowa weranda. Co sobie poradzi z wodą, wahaniami temperatury, generalnie warunkami zewnętrznymi?

Kitas 

Posty: 2

 
Chodzi za mną taka drewniana podłoga na tarasie, na pewno fajnie to wygląda, drewno jest ciepłym tworzywem, robi bardzo kameralny przytulny klimat.

@_yyy111

Posty: 10

 
Podobają mi się deski które kupiliśmy ze strony http://tardex-wpc.pl. Nowoczesny szary odcień, bardzo duża zawartość naturalnego drewna w składzie bo w tym kompozycie chyba 3/4 to jest właśnie mączka drzewna. No i druga sprawa że przez to że to kompozyt a nie 100 procent naturalne drewno to sobie lepiej radzi z wilgocią, deska nie będzie mi gnić w przyszłości.

Marioleczka

Posty: 13

 
Myślę że od stu złotych za metr to już można dostać dobrą deskę do tarasu, jeśli ktoś sprzedaje za kilkadziesiąt złotych to bym był delikatnie mówiąc sceptyczny w kwestii jakości takiego wynalazku za grosze.

Fajaaa

Posty: 5

 
Ja to dopiero będę sobie taras przy domu robił, chciałbym mieć taki większy żeby się cała rodzina zmieściła jak będziemy robić jakąś większą imprezę, bo niektórzy to mają te tarasiki takie małe że moim zdaniem bez sensowne.

wawrzyn56

Posty: 7

 
Znajomy sobie montował niedawno deski na tarasie i jest zadowolony, jeśli go dobrze zrozumiałem to on ma jakiś kompozyt, mieszanka drewna z czymś syntetycznym.

MaszWielkosc

Posty: 11

 
Z tego co ja się orientuję to są deski tarasowe z naturalnego drewna które sobie potrafią poradzić z wilgocią tylko to muszą być deski zrobione z jakiegoś drewna egzotycznego z lasów tropikalnych gdzie wilgoć jest przecież przez okrągły rok.

Radziu

Posty: 13