Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

projektant wnętrz trójmiasto, poszukuję

projektant wnętrz trójmiasto, poszukuję

Chciałbym zostać projektantem wnętrz, lecz nie wiem za niesłychanie czy się nadaje. Trzeba mieć do tego jakieś predyspozycje?

zuzia_00

Posty: 3

 
Teoretycznie dekorator wnętrz z Gdyni ma bezproblemowo. Praktycznie to nie chciałbym się z nim zamieniać. Trzeba dostosować się do wymagań klientów, a są one czasami rzeczywiście niezwykle dziwne. Tą pracę trzeba lubić.

angola2

Posty: 20

 
Bez problemów można znaleźć projektantów wnętrz z Gdańska. Korzystałem jakiś czas temu z takich usług. Znajdę namiary na nich i podeśle. Wykonali mi projekt domu i to w całości. Kosztowało to mnóstwo pieniędzy, niemniej jednak rzeczywiście było pożądane byłoby. Według mnie efekt jest super. Sam nikt by tego tak nie skomponował jak oni.

Julian

Posty: 5

 
U mnie, jeśli coś jest związane ze zmianą wystroju to żona ma do tego dryg. Dla mnie to niepojęte, że można zmienić poduszki, zasłony i wygląd pomieszczenie się zmienia. Dla mojej żony to naprawdę nic trudnego.

Nimert56

Posty: 3

 
Zamówiłem tylko projekt wykonawczy, bo mam swoją ekipę, która się wszystkim zajęła. Projekt zakładał to, że mogą nawet kogoś polecić od siebie.

amrmas22

Posty: 14

 
Projektanci znają się na zmieniających się trendach. Według mnie to najlepsze rozwiązanie żeby ich zatrudnić, bowiem można wiele na tym zyskać. Szybciej się zrobi remont.

Black_Riot

Posty: 11

 
Jakiś czas temu byli u mnie projektanci wnętrz z Gdyni i faktycznie pomogli mi stworzyć super salon. Troszkę mnie kosztowały same materiały, lecz lubię to, co nowomodne, wobec tego weselę się, że na nich postawiłem. Mają obeznane w tym temacie, albowiem nie każdy tak potrafi. Salon był znaczny i urządzony jak za dawnych czasów, a oni zrobili go nowoczesnym.

TomekK

Posty: 14

 
Pani projektant wnętrz z Gdyni ma swoją ofertę tutaj https://duszynska.com.pl. Łatwo można się przekonać czy kobiety są lepsze czy jednak mężczyźni? Talentu tej pani nie brakuje i wie, co ma robić.

Gucio

Posty: 6

 
Jeżeli ktoś chce wiedzieć coś o cenach to pożądane byłoby się skontaktować z biurem projektowym. Wszystko zależne będzie od wybranego pakietu. Im więcej chcemy tym więcej płacimy.

Marioleczka

Posty: 11

 
U mnie zaczęło się od zmiany koloru płytek w łazience, jakie były przemalowane, a skończyło się na totalnym remoncie, wobec tego radzę uważać. Pozornie łatwe zadanie nagle kończy się siedzeniem w łazience przez dwa tygodnie. Według mnie lepiej wynająć specjalistę od projektów.

namok

Posty: 4