Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

korepetycje wiedza o społeczeństwie, gdzie warto ?

korepetycje wiedza o społeczeństwie, gdzie warto ?

Wy też tak macie, iż Wasza wiedza na maturę nie jest za duża czy tylko u mnie w szkole jest tak niski poziom? Zastanawiam się czy nie wybrać korepetycji z języka polskiego, lecz nie wiem czy to się w ogóle opłaca?

doboszzz

Posty: 3

 
Dla mnie e-korepetycje na maturę to super pomysł. Oszczędziłem niezmiernie dużo czasu. Wybrałem sobie kilka przedmiotów i faktycznie wiedzę otrzymałem łatwiej. Przyjazna atmosfera to dużo. W szkole nie mam tego, bowiem moi nauczyciele są, jacy są. Musze wspierać się w inny sposób.

Ptaszyna

Posty: 6

 
Korzystałem z korepetycji online matura i jestem bardzo zadowolony. Normlanie dojazd o korepetytora zajmował mi godzinę. Teraz siadam i odbywam lekcje. Według mnie to jest najlepsze rozwiązanie.

Odi

Posty: 5

 
Dobrze jest trafić w takie miejsce gdzie znajdziemy wszystkie znane przedmioty. Wtedy można się dokształcać z nich. Lepiej byłoby mieć wiedzę ze szkoły, lecz każdy wie jak to jest.

Julian

Posty: 2

 
Najlepiej jest sprawdzić wszystkie opcje. Wtedy wyrabiamy sobie zdanie. Dla mnie osoby, która ceni sobie swój czas e-korepetycje z matury były super. Miła atmosfera, wszystko bardzo było słychać i widać. Według mnie nic lepszego wybrać się nie da, a już na pewno w tak bardzo niskie cenie. Na inne korepetycje już nie chodzę.

Marti

Posty: 5

 
Mnie były potrzebne korepetycje z wiedzy o społeczeństwie i znalazłem je w internecie. Przez Internet można odbyć inne lekcje z matematyki czy fizyki.

miasto13

Posty: 11

 
Znalazłem korepetycje z matematyki na stronie https://zdajesz.com. Te lekcje odbywają się online, dlatego jak dla mnie to najlepsze, co można wybrać.

Worms

Posty: 4

 
Korzystałem z korepetycji online matura i jestem niesłychanie zaspokojony. Normlanie dojazd o korepetytora zajmował mi godzinę. Teraz siadam i odbywam lekcje. Według mnie to jest najlepsze rozwiązanie.

zbychu6

Posty: 4

 
Według mnie skoro płacimy za edukacje w podatkach to szkoły winny zagwarantować wszystkim wiedze, jaka jest konieczna do zaliczenia egzaminów. Jeżeli tego nie robią to znaczy, że chyba z tym szkolnictwem coś jest nie tak jak trzeba i powinno się to zmienić.

namok

Posty: 11

 
Dobrze jest trafić w takie miejsce gdzie znajdziemy wszystkie popularne przedmioty. Wtedy można się dokształcać z nich. Lepiej byłoby mieć wiedzę ze szkoły, ale każdy wie jak to jest.

TomekK

Posty: 6