Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

język angielski w żłobku w Krakowie, kogo polecicie ?

język angielski w żłobku w Krakowie, kogo polecicie ?

Czy daje coś nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie? Chodzi mi o dodatkowe zajęcia prowadzone poprzez fachowców? Macie w tym jakiekolwiek doświadczenie? Czekam na Wasze opinie.

Odi

Posty: 3

 
Zawsze wysyłamy dziecko na dodatkowe zajęcia, bowiem wiemy, iż to w przyszłości będzie procentowało. Bez angielskiego nie da się nigdzie pojechać czy otrzymać lepszej pracy.

pawel253

Posty: 11

 
U mnie dziecko uczyło się języka angielskiego w żłobku w Krakowie i dzisiaj jest na bardzo wysokim poziomie. Nie kosztuje to wcale dużo, ale zyski są ogromne. W szkole podstawowej później dziecko ma o wiele łatwiej.

OliToli56

Posty: 3

 
Według mnie to osoby, jakie mają się tym zajmować winny mieć ogromne doświadczenie. Do dzieci trzeba wiedzieć jak dotrzeć, bo to wcale nie jest proste zadanie.

retrun

Posty: 10

 
Sam angielskiego nie miałem okazji się uczyć. Wówczas nie było to takie proste jak obecnie. Wszyscy znajomi swoje dzieci wysyłają albo do przedszkola gdzie jest angielski na wysokim poziomie albo organizują dodatkowe zajęcia.

Speedy_UT

Posty: 21

 
Trzeba sprawdzać różne oferty, aby wybrać te osoby, które są w stanie nauczać w naszym przedszkolu. Konkurencja jest bardzo duża, dlatego wybieramy osoby sympatyczne i bardzo kompetentne, a wtedy my będziemy zadowoleni i nasze dzieci będą zadowolone, a właśnie na tym nam przecież najbardziej powinno zależeć.

345_14

Posty: 20

 
Duży wybór lektorów angielskiego dla żłobka w Krakowie można znaleźć na https://happystudents.pl. nasze przedszkole z tej oferty korzysta i wszyscy są zadowoleni. Dzieci bawią się bardzo dobrze, a jednocześnie poznają świat i uczą się czegoś nowego, co w przyszłości na pewno im się przyda.

jarcio00

Posty: 3

 
Program nauczania to podstawa. W przypadku maluchów nie musi to być coś super. Głównie chodzi o poznawanie świata w języku angielskim. Mogą to być zajęcia w przedszkolu organizowane przez dyrekcję, ale mogą również być zajęcia organizowane przez specjalistów, którzy się na tym bardzo dobrze znają.

dmanuss

Posty: 14

 
Sam angielskiego nie miałem okazji się uczyć. Wtedy nie było to takie łatwe jak dzisiaj. Wszyscy znajomi swoje dzieci wysyłają albo do przedszkola gdzie jest angielski na wysokim poziomie albo organizują dodatkowe zajęcia.

Ticket2Hell

Posty: 12