Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

niepubliczne przedszkole wilanów

niepubliczne przedszkole wilanów

Dzień dobry, planuję niedługo zapisać swoje 3 letnie dziecko do niepublicznego przedszkola na wilanowie. Czy polecacie konkretne przedszkole?

Czarek

Posty: 7

 
Wybór prywatnego przedszkola wilanów jest trudną decyzją dla niejednego rodzica. Sprawdź ceny, dojazd do placówki, kadrę nauczycieli oraz jakie prowadzone są zajęcia w danym przedszkolu.

reavan

Posty: 13

 
Mój syn chodzi już 2 rok do niepublicznego przedszkola Wilanów. Jest bardzo zaspokojony z dodatkowych zajęć. Panie sprawują indywidualną opiękę nad każdym dzieckiem. Wiem, iż w takiej placówce jest bezpieczne.

Marioleczka

Posty: 11

 
Przedszkole warszawa wilanów w własnej ofercie posiadają niezwykle sporo interesujących zajęć dla maluchów. Są to pomiędzy innymi zajęcia gimnastyczne, plastyczne, taneczne, fitness, z języka angielskie i sporo innych. Moja córka chodzi tutaj http://www.karate-kids.pl/ i jest niezwykle zadowolona.

szmitt56

Posty: 31

 
Moje dzieci chodzą do przedszkola miasteczko wilanów, jest to placówka prywatna. Opłaty nie są za wysokie. Dzieci mają bardzo kreatywne zajęcia dodatkowe, które im się bardzo podobają.

koko

Posty: 7

 
Mój 4 letni syn chodzi do przedszkola warszawa wilanów. Zajęcia są bardzo kreatywne, codziennie robią coś nowego. Dzieci są bardzo zadowolone.

dmanuss

Posty: 5

 
My swoją córkę zapisaliśmy do państwowego przedszkola, jednak nie udało nam się dostać. Nie mieliśmy innego wyjścia, dlatego wybraliśmy prywatne przedszkole Wilanów. Teraz myśle, że była to bardzo dobra decyzja.

firunter

Posty: 7

 
W przedszkolu Wilanów są prowadzone bardzo ciekawe zajęcia. Najlepsze jest przedszkole o profilu sportowym. Dzieci mają dużo ruchu i uczą się zasad zdrowego stylu życia.

Aleksisss

Posty: 7