Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Jaka szkoła policealna w Warszawie

Jaka szkoła policealna w Warszawie

Myślę o tym, by nieco się dokształcić w zakresie prowadzenia masaży, byłam na różnych kursach, ale przydałoby się skończyć jakąś szkołę, by mieć przynajmniej tytuł technika. Znacie jakąś dobrą opcję w tym zakresie?

TomekK

Posty: 4

 
Szkół policealnych rzeczywiście znajdziecie w Warszawie sporo, co do tych medycznych warto szukać takich, gdzie będzie duża dawka zajęć praktycznych. W ten sposób doskonale przygotujecie się do późniejszego wykonywania zawodu, a to niewątpliwie sprawa najważniejsza.

namok

Posty: 9

 
Warto wybrać szkołę policealną Collegium w Warszawie, bo dają okazję do darmowej nauki w ramach specjalnego programu Rozwój kompetencji zawodowych więc będzie szansa na to, by rozpocząć pracę zawodową po takiej szkole a wcześniej nie będzie trzeba inwestować w naukę.

Rico

Posty: 8

 
Szkół policealnych sporo, ale pamiętaj, by sprawdzać jak dana szkoła funkcjonuje, szukaj takich, którzy mają dobrych nauczycieli i zadbają o zajęcia praktyczne, w medycynie to bardzo ważne.

misuuuop

Posty: 4

 
Dużo ofert od szkół policealnych, oczywiście najwięcej w dużych miastach. Jak chcecie iść w kierunku medycyny to myślę, że coś ciekawego uda się znaleźć.

namok 

Posty: 7

 
Sporo szkół medycznych na rynku więc znalezienie dobrej oferty nie będzie stanowić problemu. Tylko trzeba poszukać, poczytać i będzie można bez większych problemów coś interesującego dla siebie wybrać. Polecamy.

Black_Riot

Posty: 14

 
Faktycznie często technikiem będzie zostać znacznie łatwiej więc jak na studia medyczne nie udało się dostać to szukajcie szkół policealnych i również będziecie mogli pojawić się w życiu zawodowym w zakresie medycyny.

bartek33

Posty: 14

 
Szkół policealnych o medycznym profilu cała masa więc raczej bez problemu uda się coś ciekawego znaleźć.

radek

Posty: 5

 
Jak się tym tematem interesowałem to widziałem, żę sporo propozycji mają w szkole https://www.collegium.com.pl/ . Dużo różnych kierunków więc chyba każdy coś znajdzie. I co istotne zarówno opcja stacjonarna jak i zaoczna więc można wybrać to co będzie nam najbardziej odpowiadać.

david011

Posty: 12

 
Sporo szkół policealnych w Warszawie również tych o medycznym profilu. Bez problemu coś się znajdzie.

hertinho

Posty: 6