Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

angielski Łódź

angielski Łódź

Czy doceniacie najbardziej lekcje indywidualne angielskiego, czy raczej grupowe? Jaki schemat nauczania działa na was najlepiej?

21gregorek

Posty: 4

 
Przy okazji indywidualnych korepetycji warto dopytać o kursy multimedialne. Niektóre bardzo wysoką jakość przedstawiają.

Madzia

Posty: 6

 
W Polsce szkoły wbijają ciągle gramatykę, o której się natychmiast zapomina, a jak zaczniesz mówić to wszystko przyjdzie samo.

david011

Posty: 17

 
Jak nie chcesz przerabiać ponownie całej teorii z angielskiego, tylko w końcu coś praktycznie zacząć działać to proponuję kontakt z tomedo.pl. Teoria sama wchodzi przez praktykę i mają ciekawsze metody nauczania niż w szkole. Uwierz, bo sam przed maturą się bałem, jak ten angielski pójdzie. Ale tak naprawdę raz w tygodniu korepetycje wystarczą, aby ogarnąć.

Nikuś23

Posty: 11

 
Szczególnie introwertyk wykorzysta indywidualne korepetycje z angielskiego. Można się przełamać w ulubionych tematach, dopasować strukturę zajęć, tłumaczyć razem ulubione artykuły.

deberty56

Posty: 32

 
Warto w tych czasach uczyć się na tłumacza, ogarniać wiele języków obcych, bo to moim zdaniem przyszłość.

Himu87

Posty: 16