Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

programowanie dla młodzieży Skarżysko-Kamienna, szukam

programowanie dla młodzieży Skarżysko-Kamienna, szukam

Jakie macie propozycje, jeśli chodzi o zajęcia pozalekcyjne dla dzieci. Podobno modne jest teraz programowanie?

Dyduszek22

Posty: 6

 
Polecam kursy programowania dla dzieci w tej szkole https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Moja córka jest niezmiernie zadowolona. Nawet nie wiedziałem, iż to całe kodowanie tak niezmiernie zainteresuję Olę. Polecam. Widzę efekty i satysfakcję dziecka. Szkoła w Wyszkowie, lecz działają w mnóstwo polskich miastach.

bjebeee

Posty: 18

 
Myślałem, że to nie dziedzina dla mojej córki, a tutaj takie rezultaty. Jestem happy, że jej się spodobało. Sam zapisałbym się na to programowanie, lecz to niestety zajęcia dodatkowe dla młodzieży :D Super, że można znaleźć takie fajne kursy w Tarnowie.

Waka Waka

Posty: 25

 
Niech spróbuje, bo informatyka dla dzieci to wspaniała rzecz, przede wszystkim przydatna w przyszłości. Teraz wszędzie potrzebują informatyków i programistów.

RufleX

Posty: 7

 
Muszę przyznać, że i mojej Martynie odpowiadają zajęcia dodatkowe dla dzieci z programowania. Gdy opowiada mi o nich, mam chęć spróbować własnych sił w takich kursach. Może się zdecyduję. Na razie jestem bardzo zadowolona, że coś konkretnego jej się spodobało. Polecam wszystkim!

Kruk

Posty: 19

 
Przeszliśmy już sporo prób, jeśli chodzi o zajęcia pozaszkolne dla dzieci. Janek nie niezwykle ma chęć robić coś jeszcze po szkole. O dziwo od dwóch tygodni niezwykle chętnie chodzi na programowanie i mam nadzieję, iż tak już zostanie. Może to zasługa programistów, którzy uczą w Mińsku Mazowieckim.

Marioleczka

Posty: 15

 
Zajęcia pozaszkolne dla młodzieży u nas też zwykle były nietrafione. Od pół roku moja córka chodzi na programowanie w Skierniewicach i mówi, że jej się to podoba. Ja też się cieszę :)

Kowalski

Posty: 12