Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Polecicie prywatne przedszkole wilanów

Polecicie prywatne przedszkole wilanów

Witam serdecznie. Potrzebują pomocy rodziców, jakich maluszki chodzą do jakiegoś fajnego przedszkola w Miasteczku Wilanów. Zależy mi na dodatkowych zajęciach, czymś faktycznie interesującym dla 4-latka.

Limeczer45

Posty: 6

 
Im więcej zajęć mają dzieci, tym lepiej, ponieważ nie nudzą się, nie płaczą za mamą. Wiadomo, że początki nie należą zwykle do łatwych, ale z każdym dniem jest już lepiej. Moja córka chodziła do prywatnego przedszkola w Wilanowie i bardzo szybko się przyzwyczaiła. Może dlatego, że w przedszkolu były mniej liczne grupy.

pioner

Posty: 8

 
Jeśli polecacie jeszcze jakieś przedszkole w Wilanowie, to chętnie zapoznam się z propozycją. Muszę znaleźć coś na przyszły rok, więc już teraz chcę się zorientować, żeby nie szukać na ostatnią chwilę, bo wiem, że ciężko jest z miejscami.

Lupusx

Posty: 10

 
To może znaleźć jakieś prywatne przedszkole w Wilanowie, bo z tego, co się orientuję mają w takich placówkach bogatą ofertę zajęć. Chciałabym, żeby córcia uczyła się angielskiego i miała lekcje tańca. Ciekawe, czy znajdę takie przedszkole, a jak tak, to ile będzie mnie kosztowała taka przyjemność :)

Fifej23

Posty: 13

 
My też chyba zdecydujemy się raczej na niepubliczne przedszkole w Wilanowie. Takie placówki są czynne zdecydowanie dłużej, a my pracujemy do późna. Byleby nas koszty nie zjadły :)

klimner56

Posty: 4

 
Dla dziecka w przedszkolu najważniejszą kwestią jest poczucie bezpieczeństwa, zatem poszukujemy z mężem czegoś faktycznie sprawdzonego. Jeżeli już mamy płacić, bowiem za prywatne przedszkole w Wilanowie trzeba trochę zapłacić, to musimy być pewni, iż nasza córka będzie pod dobrą opieką i będzie miała mnóstwo interesujących zajęć.

Gruamer

Posty: 5

 
Płaci się więcej, ale to pieniądze wydane w dobrym celu :) Moja córka od dwóch lat chodzi do prywatnego przedszkola w Wilanowie i nie wyobrażam jej sobie w innym miejscu. Tutaj ma wszystko, czego potrzebuje, gdy my jesteśmy w pracy. Mogliśmy nawet zamówić dietę diabetologiczną.

Czertuś_00

Posty: 6

 
Zerknij sobie na tę ofertę niepublicznego przedszkola w Wilanowie https://karatekids.eu. Świetne miejsce. Moja córcia jest niesłychanie zadowolona. Chodzi już drugi rok. Gorąco polecam także ze względu na kadrę nauczycieli.

Marioleczka

Posty: 10

 
A co myślicie o przedszkolu w Warszawie o profilu sportowym? Podobno jest takie w Wilanowie i zastanawiamy się z żoną, czy nie posłać naszego synka do takiego właśnie miejsca.

Frasiek22

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o comiesięczne koszty, to jest różnie. Ja płaciłam wiecej, albowiem wybrałam jeszcze kilka dodatkowych zajęć, które nie obejmowało czesne w prywatnym przedszkolu w Wilanowie, ale i tak to doskonalsze rozwiązanie niż publiczna placówka.

Fanatyk

Posty: 11