Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Jakie przedszkole w Krakowie

Jakie przedszkole w Krakowie

Cześć, może stworzymy wspólnie ranking najlepszych przedszkoli niepublicznych w Krakowie z uzasadnieniem, dlaczego akurat ta, a nie inna placówka? Jakie waszym zdaniem czynniki trzeba uwzględnić przy analizie jakości przedszkola niepublicznego?

namok

Posty: 4

 
Trzylatków ciężko przekonać do kontaktów z rówieśnikami momentami. Przedszkola, w których dominują trzylatki to zawsze wartościowe jednostki. Tak wynika z moich obserwacji.

Babeczka

Posty: 10

 
Przedszkole integracyjne gorąco polecam. Przemieszanie dzieci pełnosprawnych z niepełnosprawnymi daje najlepszą dynamikę rozwoju, zupełnie nowe możliwości zabawy, nawiązywania przyjaźni.

Wacław

Posty: 3

 
Jakość kształcenia przedszkolnego w Krakowie się poprawiła ostatnimi laty. Jest lepiej, mam porównanie, bo dziecko przepisywałam już 4 razy niestety. Ostatnio nic się złego nie dzieje.

alidomus

Posty: 11

 
Zauważyłam to właśnie, że im mniejsza grupa w przedszkolu, tym mniej kłótni i dziwnych sytuacji.

q_wer

Posty: 13

 
Zainteresuj się poważnie bajkoterapią. Dużo badań mówi, że dzięki bajkom dzieci mocno kojarzą zasady zachowania, rozwijają wyobraźnię. Niedoceniana sprawa.

wiesław11

Posty: 10

 
Rola wychowania przedszkolnego jest ogromna w dalszym rozwoju, przy wyrabianiu podstawowych nawyków, nawet wykorzystywanych już w dorosłym życiu. Jako rodzic powinnaś postudiować raporty naukowe.

xtigerx

Posty: 14

 
Ciekawy temat, bo po strajku nauczycieli trzeba polecać szczególnie tych dobrych. Moim zdaniem mało się mówi o profesjonalnych pedagogach, a ci jednak odciążają w niesamowity sposób rodziców.

VHSSS

Posty: 7

 
Myślę, że przedszkola integracyjne leczą dzieciaki z zazdrości, dają jakąś pokorę, która przydaje się faktycznie w dalszym życiu. Nic tak nie zmienia perspektywy, jak prawdziwa integracja. Na własnej skórze się o tym przekonaliśmy w rodzinie.

Rouudee

Posty: 12

 
Trzylatka mamy w przedszkolu Smocza Dolina, przy Fiszera i faktycznie, jak piszą rodzice to placówka kameralna, fajnie urządzona, tanio wychodzi. Jak mogłabym podsumować? Jak dziecko wraca uśmiechnięte i chce wrócić do kolegów i koleżanek to wiem, że dobrze wybraliśmy. Jedno z niewielu przedszkoli, które posiada system indywidualnego prowadzenia dziecka i to nie jest jakiś banał wpisany do oferty, tylko faktycznie dotrzymują tego standardu.

21gregorek

Posty: 21