Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

przedszkole warszawa wilanów, znacie ?

przedszkole warszawa wilanów, znacie ?

Witam gorąco. Mam pytanie o prywatne przedszkole, czy jakąś konkretną placówkę w Wilanowie polecacie, a jeśli tak, to dlaczego? Piszcie, bo choć pytam znajomych, dalej nie wiem, które przedszkole wybrać.

marcinmg

Posty: 3

 
Tak właśnie myślałam, iż posyłając maluszka do przedszkola, muszą mieć fajny program. Szukam czegoś ciekawego w Miasteczku Wilanów i też skłaniam się ku sportowemu profilowi :)

Black_Riot

Posty: 10

 
Nie wyobrażam sobie innego miejsca jak prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów. Nie mam dobrej opinii o państwowych placówkach. Moje dzieci chodzą do prywatnego.

Dagmara87

Posty: 11

 
Nie wyobrażam sobie innego miejsca jak prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów. Nie mam porządnej opinii o państwowych placówkach. Moje dzieci chodzą do prywatnego.

Radziu

Posty: 21

 
Dzieciaki uczą się tańca i mają dużo zajęć na świeżym powietrzu na przykład z piłkami. Chłopcom podobają się zajęcia z samoobrony, a dziewczynkom fitness. Moja córeczka chodziła do takiego przedszkola w Wilanowie i obie byłyśmy bardzo zadowolone.

angelika98

Posty: 8

 
Jeśli szukacie prywatnego przedszkola w Wilanowie, to polecam to miejsce, do którego chodzi mój Hubert www.karate-kids.pl. Jestem szczęśliwa, że ma tak wspaniałą opiekę i wiele zajęć sportowych, dzięki którym ma gdzie spożytkować swoją energię ;)

Krzyś23

Posty: 10

 
Najlepsze byłoby chyba jakieś przedszkole w Wilanowie o konkretnym profilu. Czytałam, że dzieci bardzo dużo fajnych rzeczy uczą się, jeśli kształcą w danym kierunku. Podoba mi się profil artystyczny i sportowy. Choć nie ukrywam, że muzyczne przedszkole też robi na mnie wrażenie :)

cfaniok6

Posty: 29