Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

psychoterapia, opinie

psychoterapia, opinie

Mam nadzieję, że pomożecie mi odszukać jakąś dobrą placówkę szkoleniową, w jakiej można otrzymać dyplom psychoterapeuty. Chodzi mi o psychologię w Katowicach, ale nie o studia, bo na taki tryb nauki nie mam czasu :(

Riko64

Posty: 7

 
Zgadzam się, iż można uczyć się w systemie zaocznym, natomiast musisz mieć pewność, iż takie zajęcia są skuteczne. One odbywają się dwa razy w miesiącu, więc za wiele ich nie ma. Znajoma kończy takie warsztaty z psychologii w Katowicach. Chwali sobie bo jest bardzo wiele zajęć praktycznych.

krzysioo0

Posty: 24

 
To daj znać, co to za szkoła psychoterapii, ponieważ czegoś takiego właśnie szukam. Mam nadzieję, iż w końcu uda mi się wyrwać z domu, z tych pieluch itd. :) Byłoby znakomicie z takimi zajęciami w weekendy, bowiem wówczas mąż jest w domu, a i babcia mogłaby wstąpić na trochę i pomóc synowi :D

Mier56

Posty: 7

 
Psychologia w Katowicach – nie studia, a wyborne studium, dokładnie 5 semestrów i masz dyplom http://www.psychologia.org/o-nas/sluchacze-o-szkole/opinia-2. Możesz prowadzić terapię, pomagać ludziom, a to właśnie najbardziej w tym wszystkim lubię. Gorąco polecam z uwagi na wspaniałą kadrę.

dominik45

Posty: 28

 
Jak zajęcia są w soboty i w niedziele, to spokojnie można pracować. Studium psychoterapii to znakomita odskocznia od życia codziennego, ale też świetna pomoc samemu sobie.

Babeczka

Posty: 23

 
Oczywiście, że się da, zwłaszcza gdy masz zajęcia z super wykładowcami. Moja szkoła jest placówką działającą od bardzo dawna, dlatego i ja zaufałam renomie. Nie zawiodłam się. Czesne niskie, skuteczne zajęcia z psychoterapii, dużo praktyki, warsztaty i ogólnie wspaniali ludzie, więc czego chcieć więcej.

tyuMer

Posty: 5

 
Nie da się ukryć, iż jak chcesz uczyć się psychologii, to musisz trafić na rzeczywiście porządnych wykładowców. W przeciwnym razie niestety. Nawet cię nie zachęcą, a o wiedzy można zapomnieć.

Czarek

Posty: 4

 
Kochani, a jak w takich szkołach wygląda sprawa ze stażem. Sami organizują, czy trzeba samodzielnie biegać i załatwiać? Koleżanka miała z tym właśnie problem, a że ja też jestem zainteresowana psychologią, od razu pytam.

angola2

Posty: 19

 
Uważam, że studiowanie psychologii to świetny pomysł na siebie. Każdy z nas nosi w sobie mnóstwo przeróżnych problemów, o których nie mówi nikomu, być może nawet rodzinie, a dzięki zajęciom można je wszystkie rozwiązać

Tarzan.JJ

Posty: 4

 
Zauważyłam, że bardzo dużo osób podejmuje teraz naukę w studium. Myślę, że to bardzo fajna opcja, jeśli chcesz nauczyć się psychoterapii w systemie zaocznym. Płacąc, można też chyba nieco więcej wymagać ;)

daron64

Posty: 8