Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Fotograf z Wrocławia z dobrym portfolio???

Fotograf z Wrocławia z dobrym portfolio???

Witam, niesłychanie proszę o waszą pomoc w odszukaniu fotografa, który zajmuje się fotografią portretową we Wrocławiu, pełny profesjonalizm, nie jakieś tam portreciki. Z góry wielkie dzięki.

Wacław

Posty: 21

 
Jeżeli fotograf na ślub z Wrocławia to tylko pani Ewa http://ewafoto.com/fotograf-wroclaw-slub. Dla nas zrobiła niezwykle sporo dobrego i szkoda tylko, że już te chwile się skończyły. Mamy jednak pamiątkę na całe życie w postaci przepięknych fotografii.

wacek56

Posty: 14

 
My współpracowaliśmy z panią Ewą. To wyborny fotograf na ślub, teren niestety chyba tylko Wrocław. Lecz dzwonić i pytać zawsze warto. Mogę przesłać kilka zdjęć ze swojego ślubu i sesji, żebyście sami mogli ocenić.

mniszek56

Posty: 20

 
Myślałam właśnie nad taką sesją. Podoba mi się fotografia portretowa, ale jakoś nigdy nie miałam tyle w sobie odwagi, żeby ją zrobić. Fajnie, iż pani Ewa działa we Wrocławiu, będę miała bliziutko.

chksfans

Posty: 26

 
Uważaliśmy, że pół roku będzie najlepszym terminem, żeby zamawiać fotografa na ślub, ale okazało się, że we Wrocławiu z fotografowie wolą odleglejsze terminy. Tak było w przypadku kilku, z którymi my żeśmy się kontaktowali. Także im wcześniej tym lepiej.

jozefinna

Posty: 13

 
Akurat u nas wystarczyło 4 miesiące, zadatek i fotograf na ślub Wrocław zamówiony. Wszystko było ok, poza faktem, iż cena troszkę nas zaskoczyła na początku, no niemniej jednak nie żałowaliśmy tych pieniędzy. Okazało się lepiej, niż można się było spodziewać. Wszystkim jednakże polecam uprzednio organizować takie sprawy.

Penio

Posty: 18

 
No właśnie na takim fotografie na ślub mi zależy, żeby dało się z nim porozumieć w kwestii naszych wymagań. Fajnie, że jest z Wrocławia, być może skorzystamy. Niesłychanie cenna pomoc, dziękujemy.

Kitas

Posty: 17

 
Od fotografii portretowej z Wrocławia w wykonaniu pani Ewy, świetnego fotografa nie ma lepszych. Nasze zdjęcia wyszły rewelacyjne, dlatego z wielką przyjemnością polecam.

23-Obert

Posty: 21

 
Od zdjęć portretowej z Wrocławia w wykonaniu pani Ewy, znakomitego fotografa nie ma lepszych. Nasze fotografie wyszły rewelacyjne, wobec tego z wielką przyjemnością polecam.

stritt

Posty: 19