Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

zdjęcia do dokumentów M1, jakieś opinie?

zdjęcia do dokumentów M1, jakieś opinie?

Gdzie znajdę rzeczywiście dobre powodowanie zdjęć w Nowej Hucie? Potrzebuję dobrego punktu, gdzie mogą dokonać też ewentualnych poprawek. Jak coś, dajcie znać. Sprawa dość pilna, więc z góry dziękuję za zainteresowanie.

miner23

Posty: 9

 
Jakość zdjęć zależy nie tylko od nas, jak je wykonamy, ale od sprzętu, na jakim są one wywoływane. Można poczytać o tym na wielu rzetelnych stronach o fotografii. Dlatego ja też zdobyłam się na przeglądnięcie opinii o każdym laboratorium fotograficznym w Nowej Hucie. Nie mam zamiaru wydawać kasy na marne. Przy większej ilości odbitek, trochę trzeba za nie zapłacić.

Justynka45

Posty: 9

 
Bardzo rzetelne miejsce http://fotograf-m1.pl. To fotograf w Nowej Hucie, któremu można zaufać. Robi świetne odbitki i zdjęcia do dokumentów na miejscu w profesjonalnej studyjnej jakości.

Boss

Posty: 16

 
A wywoływanie zdjęć w M1? Dużo dobrych opinii ma ten punkt. W sumie od zawsze u nas na rynku, więc fotograf pewnie doświadczony. Nie ukrywam, że też szukam najlepszego laboratorium fotograficznego. Jak coś, polecajcie dalej. Każdą propozycję dokładnie sprawdzę. Dziękuję.

cfaniok6

Posty: 30

 
A powodowanie zdjęć w M1? Wiele dobrych opinii ma ten punkt. W sumie od zawsze u nas na rynku, więc fotograf pewnie wykwalifikowany. Nie ukrywam, że też szukam najlepszego laboratorium fotograficznego. Jak coś, polecajcie dalej. Każdą propozycję dokładnie sprawdzę. Dziękuję.

namok

Posty: 15

 
Mam w planach spróbowania sił w zdjęć. Tak na poważnie. I na pewno przydadzą się wtedy porządnej jakości odbitki. Polecajcie jeszcze więcej miejsc w Krakowie, albowiem jak na razie widzę tylko kilka ofert. Jak już płacić i korzystać z usług, to na pewno w jakimś profesjonalnie działającym studiu fotograficznym.

Lalka

Posty: 27