Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Czy możecie polecić fotografa ze śląska?

Czy możecie polecić fotografa ze śląska?

Witam, którego mieliście fotografa ślubnego, czym się kierować przy wyborze. Czekam na Wasze rady, dziękuję.

dabuj45

Posty: 19

 
Z fotografią ślubną widać, że ludzie mają problemy, a na Śląsku wśród tych najlepszych nie ma terminów. Co się dzieje? Niedługo może stać się tak, że to wesele będziemy dopasowywać terminem do fotografa. Śmieję się, lecz na te usługi widać, że jest znaczny popyt.

Sebo

Posty: 21

 
Polecam http://www.patrykwolanski.pl. Już z samej strony można zorientować się, że ten fotograf ślubny kocha to, co robi.

To człowiek z pasją, dzięki któremu możemy po dziś dzień cieszyć się fantastyczną pamiątką.

Mariusz

Posty: 26

 
My też zamówiliśmy na swój ślub Pana Patryka. Zajmuje się fotografią ślubną na Śląsku, lecz z tego co wiemy, to chyba nie tylko w tym regionie. Jest rzeczywiście godny polecenia. Na jego stornie widać, jakie ma pomysły i jakim fantastycznym jest człowiekiem.

Riko64

Posty: 13

 
W internecie można znaleźć sporo fotografii ślubnej na Śląsku. Gdzieś czytałam, że to właśnie w tym regionie są najlepsi. Niektórzy dojeżdżają kawał drogi do swoich klientów. Czytam wasze biadolenie o terminach. Bez urazy, ale tak strasznie nie jest. No chyba, że wszyscy zmówicie się przeciw jednemu fotografowi na jeden dzień:)

Acclaim

Posty: 13

 
Ja zamawiałam fotografię ślubną na Śląsku około rok wcześniej. Starznie mi zależało właśnie na tym panu, więc wolałam wykonać to dużo wcześniej niż inni, żeby później nie myśleć co tu wykonać i od nowa poszukiwania.

Moderator

Posty: 24

 
Z fotografią ślubną widać, że ludzie mają kłopoty, a na Śląsku wśród tych najlepszych nie ma terminów. Co się dzieje? Niedługo może stać się tak, że to ślub będziemy dopasowywać terminem do fotografa. Śmieję się, ale na te usługi widać, że jest ogromny popyt.

Illilakip

Posty: 30