Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Polecenie wyjazdu służbowego -dobra firma

Polecenie wyjazdu służbowego -dobra firma

Dzień dobry. Planuję wprowadzić w własnej firmie elektroniczny wniosek urlopowy i potrzebuję opinii ludzi, które posiadały już styczność z takim rozwiązaniem.

mniszek

Posty: 17

 
U nas pracownicy niesłychanie w wielu przypadkach elektroniczne wnioski urlopowe wykorzystują do przekazania informacji pracodawcy o pozyskanym zwolnieniu lekarskim.

damkaa4

Posty: 30

 
Co prawda program do rozliczania delegacji z reguły spotykany jest w urzędach, niemniej jednak polecam go również firmom.

Przed dokonaniem kupna, zajrzyjcie do oferty http://luminum.pl/delegacje_funkcjonalnosc.php. Specjalizują się gdyż w przygotowywaniu tego rodzaju programów.

Dziadek

Posty: 24

 
W naszym przypadku, gdzie w samej hali produkcyjnej pracuje ponad 500 pracowników i w dodatku na trzy zmiany, system do ewidencji czasu pracy jest czymś obowiązkowym. Trudno jest sobie wyobrazić kadrowe, które miałyby zajmować się takimi sprawami ręcznie, bez pomocy programów i komputerów.

aliboni56

Posty: 21

 
Tak, to prawda, iż program do rozliczania delegacji pozwala również na drukowanie przygotowanych uprzednio dokumentów. Dzięki temu nie ma obaw, iż popełnimy jakiś błąd obliczeniowy, bo program cały czas kontroluje wprowadzane przez nas dane i je dodaje.

Darek

Posty: 25

 
Dla mnie elektroniczne delegacje to świetne rozwiązanie. Dzięki temu w dowolnej chwili mogę zapoznawać się z informacjami o wyjeździe np. na tablecie czy telefonie.

Modniś

Posty: 28

 
Tak jak wspominali tu poprzednicy elektroniczne delegacje bardzo pomagają pracować. Podczas niektórych wyjazdów dokumenty trzeba okazywać po kilka razy. Dzięki takiej formie możemy wgrać to na telefon, bez konieczności drukowania tego dokumentu.

johncena67

Posty: 19