Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

gry za darmo, jaki portal ?

gry za darmo, jaki portal ?

Szukam strony internetowej, na której znajdę darmowe gry online. Czasami w czasie wolnym nie mam co robić i z chęcią pograłbym w gry logiczne. Polecicie mi jakąś stronkę?

Dziadek

Posty: 3

 
Faktycznie korzystają moje dzieci z tej strony. Cały czas są tam dodawane nowe darmowe gry online.

Wojciech24

Posty: 17

 
My gramy z całą rodzinką, natomiast w tradycyjne gry. Jest to najczęściej chińczyk lub jakieś inne. Myślicie, że są darmowe gry online, gdzie będziemy mogli zagrać całą naszą rodzinką?

Black_Riot

Posty: 8

 
Ja ostatnio gram w symulację budowy lotniska. Odnalazłem ją na stronie w grach za darmo. Gra mnie strasznie wkręciła i gram w nią codziennie w wolnej chwili. Jeśli interesuje Cię taka gra, to daj znać. Wyślę Ci linka.

aliOner

Posty: 10

 
My gramy z całą rodzinką, ale w tradycyjne gry. Jest to zazwyczaj chińczyk lub jakieś inne. Myślicie, że są darmowe gry online, gdzie będziemy mogli zagrać całą naszą rodzinką?

Marys56

Posty: 12

 
Dzieci uwielbiają grać w gry, lecz dorośli też. Ostatnio odszukałam poprzez przypadek grę online, w jakiej trzeba szukać zagubionych przedmiotów. Gra mnie bardzo wciągnęła.

Facio

Posty: 13

 
Sporo darmowych gier dla dzieci możecie odnaleźć tutaj https://ogramy.pl. Rzeczywiście jest ogromny wybór, dla dziewczynek i dla chłopców.

Worms

Posty: 3

 
Ja uwielbiam gry online, w których planuję i wykonuję się różne ogrody. Wiele jest takich gier i w dodatku całkowicie za darmo.

Babeczka

Posty: 8

 
Ciężko jest polecić komuś grę, jak nie wiemy jaka kategoria Cię interesuje. Mnie ostatnio wciągnęło kilka gier online.

firunter

Posty: 6

 
Nie mam zbytnio czasu na granie w gry, niemniej jednak jak przychodzi taki dzień to przeważnie włączać byle którą stronkę z grami za darmo. Jeśli polecicie jakąś fajną to na pewno kiedyś z niej skorzystam.

audi80

Posty: 9