Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Mass Effect Andromeda, recenzje ?

Mass Effect Andromeda, recenzje ?

Cześć. Czy ktoś z Was natknął się na Mass Effect Andromeda na jakiejś stronie internetowej? Będę niesłychanie wdzięczny za jakiekolwiek namiary :)

CZesiek45

Posty: 14

 
Uruchomiłem kilka dni temu Farming simulator 2017 download i… wsiąkłem. Grałem wręcz bez przerwy. Włączałem grę od razu po powrocie z pracy i moim głównym wyzwaniem była rozbudowa gospodarstwa. Przyznam szczerze, że to bardzo wciągająca gra!

Babeczka

Posty: 25

 
Z niecierpliwością wyczekuję na premierę gry Halo Wars 2 Download, jaka ma pojawić się na rynku w okolicach 21 lutego 2017 roku. Od razu po premierze przystępuję do pobrania gry, a potem rozpoczynam rozgrywkę. Postaram się podzielić moimi spostrzeżeniami na temat produkcji wkrótce.

beata77

Posty: 19

 
Wyczekuję momentu, gdy ukończę rywalizację w grze Outlast II Download, którą rozpocząłem jakiś czas temu. Wychodzę z założenia, iż solidną grę należy przejść od A do Z, co właśnie czynię z Outlast II.

warter88

Posty: 15

 
W sytuacji, gdy macie ochotę sobie troszkę postrzelać wcielając się w snajpera polecam grę Sniper Elite 4. Sam pobrałem ją z tego linka: http://pobierzgry24.pl/sniper-elite-4-download-pelna-wersja-pc/. Wydaje mi się, że również powinniście ją prosto ściągnąć na dysk :)

janek1234

Posty: 15

 
Odkrywać nowy świat pozwala gra Mass Effect Andromeda Download, która dość przypadkowo trafiła w moje ręce, aczkolwiek niesłychanie się z tego raduję. Rozgrywka na najwyższym poziomie.

Wygodniś22

Posty: 23