Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Escape the room franczyza, polecicie coś?

Escape the room franczyza, polecicie coś?

Szalone escape games. Czy u nas też można się tak pobawić. Byłam w czymś takim, lecz nie w Polsce i chciałabym zobaczyć, co proponuje nasz rodzimy. Podobno jest w Gliwicach, lecz czy tylko tam? Z góry dzięki.

mJaUrVcEin

Posty: 12

 
No bardzo się cieszę, że w końcu i u nas doczekaliśmy się tak przedniej rozrywki. Myślałem już, że nikt nie wpadnie na taki pomysł, który kiedyś sam wyczaiłem za granicą. Bardzo świetna kreatywnie spędzona godzinka ze znajomymi pobudza do dalszego działania. Ekstra, ekstra pokój zagadek więc polecam. Swoją drogą jak na nasze studenckie budżety nie jest drogo:)

E-GOista

Posty: 23

 
Oj dawno o czymś tak ekstra jak pokoje zabawek nie słyszałem. Widać, iż się podoba i jest wiele chętnych. Będę też musiał skorzystać z takiej rozrywki.

Hoteowo24h

Posty: 19

 
Pierwsze pokoje zagadek śląsk już otwarte w Gliwicach, ja czekam na więcej. Kochani nie siedźcie przed kompami, telewizorami itd. Tutaj jest taka atrakcja, iż hej. Podobno proponują franczyzę, więc może doczekamy się czegoś więcej. Ja czekam:)

Dresik

Posty: 19

 
Oj dawno o czymś tak ekstra jak pokoje zabawek nie słyszałem. Widać, że się podoba i jest dużo chętnych. Będę też musiał skorzystać z takiej rozrywki.

czesiuuiu87

Posty: 13

 
Byliśmy w real life escape games. To ich adres strony http://www.openthedoor.net.pl. Można podejrzeć jak wyglądają pokoje, w jakich się gra. Z początku myślałem, że to taka raczej nijaka rozrywka, lecz uwierzcie mi, że warto i koniecznie trzeba sięgnąć.

Hihi_WWW

Posty: 25

 
Pierwsze pokoje zagadek śląsk już otwarte w Gliwicach, ja czekam na więcej. Kochani nie siedźcie przed kompami, telewizorami itd. Tutaj jest taka atrakcja, że hej. Podobno proponują franczyzę, więc może doczekamy się czegoś więcej. Ja czekam:)

dominik45

Posty: 27