Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Nie mogę znaleźć symulatora farmy 2015 ?

Nie mogę znaleźć symulatora farmy 2015 ?

Czy ktoś z was grał już w quantum break? Niezwykle zaciekawił mnie ten tytuł patrząc na zwiastuny. Zastanawiam się jednakże czy gra ta faktycznie jest w stanie dostarczyć mi mnóstwa wyśmienitej zabawy i wystarczyć na długi czas?

Babeczka

Posty: 15

 
Mój syn już od dawna gra w takie gry jak far cry primal czy hitman 2016 i nie był przerażony brutalnością. Uważam, że czasy się zmieniły i obecnie osoby młodsze również są gotowe do tego aby bawić się w tego typu produkcjach.

23-Obert

Posty: 21

 
Heroes III HD to świetna produkcja, jaką bez żadnego problemu pobrałem z tej strony i niezwykle Ci ją od siebie polecam: http://centrumdownload.pl/heroes-of-might-and-magic-iii-hd-download-pc-pelna-wersja.

Iunae_Milt

Posty: 11

 
Naturalnie, iż pożądane byłoby zagrać w hitmana 2016. Jest to naprawdę świetna produkcja w którą miałem okazję już zagrać i jeśli lubisz poprzednie odsłony tej gry to ta również powinna przypaść Ci do gustu.

mniszekk

Posty: 21

 
Oczywiście, że far cry primal to również gra, która przypadnie dziewczynom do gustu. Znam bardzo wiele dziewczyn, które uwielbiają zabawę w tego typu produkcjach i doskonale dają sobie w nich radę.

Kruk

Posty: 23

 
Symulator Farmy 2015 to gra dla ludzi w praktycznie każdym wieku. Mój syn również grał w tę produkcję i niezmiernie mocno ją sobie chwalił. W grze nie ma żadnej brutalności a za to uczy ona logicznego myślenia i planowania albowiem posiada dużo aspektów ekonomicznych. Jak najniezwyklej więc warto zakupić ja na prezent dla własnej pociechy.

hihi45hihi

Posty: 8