Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

F1 2016 pełna wersja pc, jaki serwis ?

F1 2016 pełna wersja pc, jaki serwis ?

Kto z was ściągał już skądś battlefield 1? Odszukałem w sieci kilka miejsc z downloadem, natomiast nie do końca jestem pewien, czy rzeczywiście nie jest to jakaś ściema. Nie sprawdzałem tych serwisów, więc może porównam z waszymi propozycjami :)

krotos34

Posty: 8

 
Miejmy tylko nadzieję, że reszta gier nie tylko f1 2016 download będzie sprawny. Na razie działają rzetelnie, mają pełne wersje pc i jest spoko, ale muszę ocenić po większej liczbie ściągnięć na kompa :)

Dresik

Posty: 19

 
Akurat w wypadku tego serwisu też poważnie mnie zaskoczono, albowiem ściągnąłem sobie według instrukcji krok po kroku forza horizon 3. Jeśli chodzi o download to faktycznie wszystko sprawnie i szybciutko poszło. Niemniej jednak najbardziej raduję się z bezpieczeństwa dla naszych kompów, jakie tu proponują. Gra działa, a żadne dziadostwo przy okazji się nie zainstalowało.

Iunae_Milt

Posty: 21

 
Widziałem ten serwis i opinie o nim, ale jakoś nie wierzyłem, że mogą oferować za darmo pełne wersje gier. Mam ochotę na forza horizon 3, więc jeśli tutaj naprawdę jest bezpieczny i sprawdzony download, skorzystam. Nie ukrywam, że jeszcze trochę poszperam na ten temat :) ale już mnie kusi :)

Kitas

Posty: 20

 
Sprawdzony serwis z f1 2016 download pełną wersją pc http://pobierzgry24.pl/f1-2016-download-pelna-wersja-pc. Bez śmieci, bez rejestracji, zupełnie za darmo. Teraz tylko stamtąd ściągam.

Ptaszek

Posty: 14

 
Szybko i sprawnie, tak bym to ujął. Jeśli chodzi o forza horizon 3 to download nie trwa długo. Wszystko bynajmniej u mnie sprawnie poszło, a serwisowi nie mam nic do zarzucenia.

matek562

Posty: 21

 
Miejmy tylko nadzieję, iż reszta gier nie tylko f1 2016 download będzie sprawny. Na razie działają rzetelnie, mają pełne wersje pc i jest spoko, ale muszę ocenić po większej liczbie ściągnięć na kompa :)

TomekK

Posty: 21

 
Ja też nie będę narzekał :D f1 2016 download u mnie ściągnął się bez najmniejszych problemów i jestem happy, że mam w końcu pełną wersję na pc. Polecam serwis, bo naprawdę warto.

TomekK

Posty: 17

 
Też mam ten problem albowiem nigdzie nie mogę odszukać forza horizon 3 download. Ściągałem z paru stron, niemniej jednak to jakieś olbrzymie g… a nie żadna pełna wersja. Tylko komp mi się zmulił. Może spróbuję w tym serwisie.

Lupusx

Posty: 13