Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Gry mmo, polecicie coś ?

Gry mmo, polecicie coś ?

Hej, mam pytanie odnośnie tego na co zwracać uwagę podczas wyboru gry mmo aby wystarczyła mi ona na długi czas?

SZczecinek23

Posty: 14

 
Osobiście w gry mmorpg gram już od bardzo długiego czasu i w mojej opinii nie ma czegoś takiego jak odpływ graczy. Ja osobiście nie odczułem tego aby graczy było mniej i gry tego typu umierały. Zatem też wydaje mi się, że jest to jedynie Twoje przeświadczenie, które jest błędne.

stopiw7

Posty: 20

 
Osobiście czasem gram w gry przeglądarkowe i moim zdaniem są one jak najbardziej warte uwagi. Polecam Ci je głównie z tego powodu, że nie pochłaniają one dużej ilości czasu a dostarczają naprawdę fenomenalnej zabawy.

DevilScream

Posty: 25

 
Nie wiem skąd posiadasz takie informacje ale są one nieprawdziwe. Większość gier mmorpg jest naturalnie darmowa i nie posiada dużych wymagań sprzętowych a więc na Twoim miejscu spróbowałbym swoich sił właśnie w tego typu produkcjach.

andrew66

Posty: 15

 
W gry mmorpg gram już od niezwykle długiego czasu i zdecydowanie mogę Ci je polecić. Dzięki temu, iż grałem z ludźmi z całego świata ogromnie poprawiłem własne umiejętności językowe i dziś niezwykle płynnie komunikuję się w języku angielskim.

Kitas

Posty: 18

 
Ja osobiście jeżeli chodzi o bazy gier przeglądarkowych korzystam ze strony: http://pingame.pl i jestem niezwykle zadowolony albowiem dostępnych jest faktycznie mnóstwo gier i wszystkie dostarczają mnóstwa zabawy.

E-GOista

Posty: 24

 
W mojej opinii gry mmorpg praktycznie nigdy się nie zestarzeją i zawsze ludzie będą w nie grali. Nie wyobrażam sobie grać w inne gry niż mmo ponieważ to właśnie one dostarczają najwięcej zabawy i rozrywki. Osobiście w tego typu gry gram już od bardzo długiego czasu i między innymi dzięki nim poznałem masę osób z całego świata.

Lupusx

Posty: 15