Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

produkcyjna drukarka 3D, jaki sklep ?

produkcyjna drukarka 3D, jaki sklep ?

Szukam bardzo szybkiej drukarki na żywice i nie, więc co wybrać? Są tu osoby, które korzystają z takiego sprzętu i mogą mi coś konkretnego doradzić? Czekam.

Damiano

Posty: 4

 
Według mnie najlepsza drukarka SLA to ta https://revo3d.pl/kategoria-produktu/drukarki-3d/formlabs/. Kupiłem i jestem bardzo zadowolony.

figo

Posty: 9

 
U nas w pracy działają drukarki SLA. To technologia, jaka naprawdę daje radę, zatem jeżeli potrzebujecie drukować w wysokiej, jakości to się tym zainteresujcie. Na pewno na tym zyskacie. Żywica utwardzana światłem lasera to super pomysł. Cena nie jest aż tak bardzo wysoka, zatem pożądane byłoby to kupić.

Jarko445

Posty: 6

 
Nie stać mnie na drukarki 3D, dlatego zostaje przy laserowej. Jeśli ktoś na tym zarabia to może i mu się opłaca, ale to są dość spore inwestycje. Trzeba się liczyć też z drogim serwisem, bo to nadal nowość na rynku.

wicio149

Posty: 18

 
W naszej firmie działa drukarka 3D IDEX to nowoczesny system i taka drukarka spisuje się niesłychanie dobrze. Nie powoduje problemów, a jakość wydruku jest niesłychanie wysoka.

Pszemeg

Posty: 12

 
Na co dzień korzystamy z drukarek firmy makerbot i jestem bardzo zadowolony. Na razie zero problemów i duże zyski. Do zarabiania się bardzo opłaca.

andrew66

Posty: 11

 
Nie wiedziałem, że przemysłowe drukarki 3D drukują żywicą. Do tej pory widziałem jedynie jakieś tworzywa sztuczne. Na pewno to ciekawa propozycja, dlatego muszę się w ten temat zagłębić.

Penio

Posty: 6

 
Powinni więcej wykorzystać takie drukarki, bo wtedy produkcja była by tańsza i szybsza. Niektóre elementy kosztują krocie, a można je zrobić łatwiej i o wiele szybciej, dlatego drukarki i skanery to przyszłość.

merylk67

Posty: 5