Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

gdzie w Warszawie wynająć mieszkanie

gdzie w Warszawie wynająć mieszkanie

Możecie mi podpowiedzieć, gdzie ewentualnie szukać ofert odnośnie wynajmu mieszkań w Warszawie? Szukam mieszkania z dwoma pokojami i zastanawiam się gdzie ewentualnie szukać ofert. Jak możecie coś podpowiedzieć to dajcie znać jak to wygląda. Czy lepiej się decydować na jakąś agencję czy na własną rękę szukać ofert.

Yhajuse

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o agencje nieruchomości to na pewno coś uda się wybrać, współpraca się dobrze układa, choć trzeba się liczyć z prowizją.

Black_Riot

Posty: 3

 
Faktycznie przy współpracy z agencjami będzie wygodniej. Powiesz jakiego mieszkania szukasz a oni będą pod tym kątem wybierać dla Ciebie oferty

labuh

Posty: 7

 
Samodzielnie na pewno będzie można zaoszczędzić na prowizji jak szukasz ofert. Z drugiej strony trzeba mieć też trochę czasu, żeby tym wszystkim się zająć i oferty przeglądać.

Krzyhmoin

Posty: 5

 
Szukaj ofert agencji bo dużo łatwiej będzie znaleźć sensowną ofertę właśnie dzięki agencjom. Mają one częściej w bazie ciekawe propozycje.

fuey

Posty: 2