Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Cieńków, informacje ?

Cieńków, informacje ?

Zastanawiam się gdzie pojechać w Beskid Śląski, ale nie bardzo wiem, co wybrać? Szukam strony, która opisuje bardzo dokładnie poszczególne atrakcje regionu.

Mr Frog

Posty: 2

 
Mnie się podoba Hala Jaworowa i te śliczne widoki, ale gusta są niezwykle różne. Zaletą jest to, że można się tam pozyskać niebieskim szlakiem, dlatego należałoby się wybrać na wycieczkę. Dwie godziny i już jesteśmy na miejscu. Nawet, jeśli ktoś nie jest wprawiony w takim chodzeniu to na pewno da sobie z tym radę, aby przejść.

Sis45

Posty: 3

 
Zawsze szukam informacji o Beskidzie Śląskim na przeróżnych stronach, lecz słyszałem, że jest taka, która ma to wszystko w jednym miejscu. Na razie nie udało mi się jeszcze tam trafić, lecz może ktoś poda adres takie strony www?

Trener

Posty: 2

 
Dla miłośników Wisła Malinka polecam stronę https://kochambeskidy.pl/beskidzkie-atrakcje-skocznia-im-adama-malysza-w-wisle-malince/, albowiem można tutaj zobaczyć niezwykle interesujące zdjęcia. Przekonacie się, że jest to miejsce faktycznie niezwykle nadzwyczajne i niepowtarzalne.

erwin_15

Posty: 10

 
Mnie na Skoczni Małysza się bardzo podobało. Z tego, co pamiętam to zwiedza się ją około czterdziestu pięciu minut. Samo miejsce jest magiczne, bo przecież był tam sam mistrz, lecz i można przy okazji z góry zobaczyć niesamowite widoki. Polecam odwiedzanie skoczni narciarskiej całej rodzinie, bo naprawdę warto.

wisła1905

Posty: 15

 
Polecam Kotarz, bo rzeczywiście jest pięknie. Lubię Beskid, bo zawsze mnie zaskakuje czymś szczególnym, dlatego polecam Wam abyście tam pojechali to sprawdzić.

kadajo

Posty: 2

 
Polecam odwiedzić Cieńków, bo dla mnie to super miejsce. Widziałem gdzie piękne zdjęcia z tego miejsca i na pewno pojadę tam, kiedy tylko znajdę na to czas. Beskid to duży obszar, ale i wiele atrakcji. To akurat dobrze, bo tak naprawdę każdy znajdzie dla siebie to, co jest mu potrzebne i sprawi wiele radości.

wiesław11

Posty: 10