Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

gadżety reklamowe z własnym logo, gdzie szukać?

gadżety reklamowe z własnym logo, gdzie szukać?

Zastanawiam się nad reklamowymi gadżetami, bo słyszałem, że można zbudować wizerunek firmy. Nie kosztuje to przecież dużo, ale czy naprawdę przynosi takie efekty jak piszą?

Czarek

Posty: 1

 
Szukanie sposobów na zmianę wizerunku nie powinno być trudne. Mamy przecież Internet, a tam wszystko się znajduje. Wystarczy poświecić trochę czasu i dotrzeć do wiarygodnych źródeł informacji. Polecam wszystkim.

Wariat

Posty: 2

 
Uważamy, że gadżetami reklamowymi z nadrukiem wiele można zdziałać. Tylko, że trzeba jeszcze wiedzieć, w jaki sposób się za to zabrać. Tutaj liczy się plan. To nie jest tak, że jakiekolwiek gadżet reklamowe będą dobre. Warto, zatem stworzyć odpowiednią kampanie.

leeoon

Posty: 15

 
Według g mnie można zmienić z pomocą reklamowych gadżetów wizerunek, ale trzeba ostrożnie do tego podchodzić. Gadżety winny być wykonane z najlepszych materiałów, bo wtedy klient dobrze będzie nas kojarzył.

Sarenka

Posty: 31

 
Według g mnie można zmienić z pomocą reklamowych gadżetów wizerunek, ale trzeba ostrożnie do tego podchodzić. Gadżety powinny być wykonane z najlepszych materiałów, bo wtedy klient dobrze będzie nas kojarzył.

donbagino

Posty: 2

 
Sam poszukiwałem rożnych informacji, ale nie jest to wcale takie proste. Trzeba dokładnie zrobić sobie plan. Nabycie gadżetów reklamowych z własnym logo ma sens, ale trzeba stawiać, na jakość. Nie trzeba stawiać od razu na liczba. Lepiej rozdać ich mniej, ale niech trafią do takich klientów, którzy dla nas są wartościowi.

Tomasz G

Posty: 4

 
Informacje o gadżetach reklamowych z logo znajdziecie na http://promujemy-biznes.pl/gadzety-reklamowe-buduja-wizerunek-oraz-umacniaja-pozycje-firmy-na-rynku/.

Worms

Posty: 15

 
Dopasowanie gadżetów jest bardzo ważne. Jeżeli to będzie coś słabej, jakości bo chcemy zaoszczędzić to niestety można wówczas bardzo sporo stracić i nie wiem czy będziemy zadowoleni? Trzeba sobie wszystko bardzo dokładnie przemyśleć, a wówczas problemów mieć nie będziemy. Szukajmy, zatem najlepszych rozwiązań.

123doer

Posty: 6