Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Serwis urządzeń agd - POMOCY!!!

Serwis urządzeń agd - POMOCY!!!

Dzień dobry. Co możecie powiedzieć na temat usług serwisowych Whirlpool? Stoją na stosownie wysokim poziomie, iż należałoby z nich sięgnąć? Dzięki za odpowiedzi.

Adi666

Posty: 20

 
Dużo wątpliwości może mieć klient, którego interesuje naprawa zmywarek w Jeleniej Górze.

Przekonałem się o tym na swojej skórze, gdyż poprzez kilka dni nie mogłem odszukać żadnego fachowca, który byłby godny mojego zaufania. Dopiero skonsultowanie wyboru ze znajomym przyniosło pożądany rezultat.

czystowe

Posty: 23

 
Zawsze wydawało mi się, że naprawa sprzętu gospodarstwa domowego jest bardzo kosztowna. Niedawno nieco zmieniłem zdanie, gdy moja pralka w ogóle przestała działać.

Wezwałem fachowca i okazało się, że to zaledwie jakiś bezpiecznik. Wszystko kosztowało mnie kilkadziesiąt złotych, więc nie zawsze awaria oznacza konieczność wymiany sprzętu AGD na nowy, uff :)

ewentin

Posty: 19

 
Wydawało mi się, że naprawa sprzętu gospodarstwa domowego w moim mieście będzie dość skomplikowanym procesem. Zmieniłem zdanie, gdy trafiłem na ofertę http://whirlpoolserwis.pl, która w 100% spełniła moje oczekiwania.

Dostosowali się do moich potrzeb i przyjechali wykonać naprawę po moich godzinach pracy. Polecam gorąco!!! :)

Kitas

Posty: 23

 
Sam dość długo wybierałem serwis urządzeń agd, bo nie wiedziałem, kto fachowo podejdzie do realizacji usług i wykona je prawidłowo. Wiele przeczytałem tutaj o kiepskich fachowcach, którzy wysoko się cenią, a tak faktycznie nie dysponują pożądanych umiejętności.

m4ddog

Posty: 23

 
Gdy chodzi o serwis urządzeń AGD w Jeleniej Górze to mam z nim przede wszystkim miłe doświadczenia, bowiem miałem okazję korzystać z usług jednej firmy. Nie rozczarowała mnie, a jej poziom usług sprostał moim sporym oczekiwaniom. Widzę, że Wy z kolei macie mieszane uczucia, więc być może trafiliście na kiepskie serwisy w naszym mieście :)

Franuś

Posty: 25

 
W przeszłości odwiedził mnie autoryzowany serwis Whirlpool, gdy moja pralka przestała działać. Z mojej perspektywy wszystko przebiegło niezmiernie sprawnie, albowiem prędko przywrócili mój sprzęt AGD do sprawności. Na szczęście obowiązywała jeszcze gwarancja, gdyż w przeciwnym przypadku musiałbym ponieść pewnie dość znaczne koszty naprawy :)

derwer56

Posty: 15