Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

kriolipoliza w Gdyni, poszukuję!

kriolipoliza w Gdyni, poszukuję!

Chciałbym dowiedzieć się, gdzie polecacie zrobić botoks w Gdyni w przystępnej cenie? Zależy mi, aby była to doświadczona klinika.

y-grek56

Posty: 1

 
Słyszałam właśnie, iż polecana jest endermologia w Gdyni. Może popytaj wśród znajomych, czy rzeczywiście efekt jest zadowalający. Ja kiedyś wyszczuplałam sobie sylwetkę, niemniej jednak zabieg inaczej się nazywał.

Lizusek45

Posty: 6

 
Wydaję mi się, że kosmetolog w Gdyni pomoże dobrać Ci stosowne produkty do pielęgnacji, jak mi może zlecić lekkie zabiegi. Należałoby udać się na konsultacje.

nowaera

Posty: 31

 
Botoks w Gdyni zrobisz w dużo przeróżnych klinikach. Ja zawsze patrze na opinie, zamieszczane na stronach przez klientki.

erbis

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o blizny usuwanie w Gdyni to mogę polecić Ci tylko jedną klinikę, z której usług ja korzystałam. Tutaj masz do nich linka https://www.klinika-imagine.pl. Na ich stronie dowiesz się więcej na temat wykonywanych zabiegów, a także zapoznasz się z cennikiem. Jednak polecam Ci się udać na konsultacje i dobrać odpowiedni zabieg.

Sebo

Posty: 21

 
zostanie Ci wykonany botoks w Gdyni, jednakże patrz na jaką klinikę trafiasz. Nieraz te dziewczyny poniektóre są tak sztucznie zrobione. Mi osobiście się to nie podoba. Delikatne poprawki najbardziej.

Eksperttt45

Posty: 6

 
Kriolipoliza w Gdyni jest niezmiernie polecana. Też korzystałam z tego zabiegu i jestem niezmiernie zadowolona. Efekty widać po kilku tygodniach.

doboszzz

Posty: 4