Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

dzbanek z filtrem, jaka firma ?

dzbanek z filtrem, jaka firma ?

Interesują mnie butelki wielokrotnego użytku najlepiej żeby były z filtrem. Którą firmę polecacie z najlepszą ofertą? Chce żeby filtrowana woda od razu nadawała się do wypicia. Naturalnie filtry powinny być wymienne.

alilcjaa

Posty: 1

 
Na stronie https://sklep.dafi.pl/bidon-mietowy-436.html można odnaleźć od dafi bidon mętowy i mnóstwo innych akcesoriów. Robię tam zawsze zakupy, bo ceny są niezwykle niskie, a liczba produktów niezwykle duża.

Czarek

Posty: 6

 
U nas od lat są dzbanki od dafi i jesteśmy niezwykle zadowoleni. Oferta jest niezwykle duża, dlatego można wybrać sobie kolor dzbanka jak i jego objętość. Jeżeli ktoś zużywa wiele wody to można mieć dzbanek o pojemności nawet trzech litrów. Mnie akurat wystarcza połowa tego i wszyscy piją niezwykle czystą wodę.

Lupusx

Posty: 18

 
Zamontowałem filtr do wody pod zlew i działa bardzo dobrze. Brudu zbiera się tam naprawdę bardzo dużo, dlatego trzeba to sprawdzać. Nie zawsze te terminy, które poleca producent mogą się sprawdzić w naszym przypadku.

labuh

Posty: 2

 
Na pewno można zamówić filtry do butelek dafi i w łatwy sposób je wymienić na nowe. Wiem, bo sam z tego korzystałem, niemniej jednak to było jakiś czas temu. Dziś dostęp do takich filtrów jest o dużo łatwiejszy, bo wystarczy trochę poszukać w internecie.

pracuss33

Posty: 3

 
Do wyboru jest wiele butelek na wodę, dlatego trzeba będzie sprawdzić sobie ofertę. Można nawet wieczko dopasować kolorem do swoich potrzeb. Producent dba, o jakość swoich produktów, dlatego zamawiamy coś, co jest trwałe i bezpieczne dla naszego zdrowia. Oferta jest dostępna przez sklep internetowy, który można odwiedzić.

edyta123

Posty: 21