Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

auto detailing łódź, szukam !

auto detailing łódź, szukam !

Słyszałem, iż można zastosować różne woski i powłoki ceramiczne żeby niezmiernie dokładnie zabezpieczyć powierzchnię lakieru w samochodzie. Nigdy tego nie robiłem, dlatego byłoby dobrze gdybyście mi polecili jakąś firmę.

dominikk6

Posty: 1

 
Od zawsze jeżdżę do takich firm, albowiem chce mieć piękny lakier w samochodzie. Auto to moja wizytówka, zatem winno być tam wszystko dopasowane w każdym szczególe.

figo

Posty: 8

 
Pamiętam, iż znajomy miał powłokę ceramiczną w Łodzi nakładaną na lakier i był niezmiernie usatysfakcjonowany. Nie widziałem jeszcze tego auta, natomiast on mówił, iż błyszczy się jak nowe. Lakier w samochodzie miał już wyblakły, wobec tego myślę, iż dobrze zrobił. Na razie sam się jeszcze na takie usługi nie zdecydowałem.

namok

Posty: 5

 
Polecam auto detailing z Łodzi w firmie http://dollarcar.pl, która naprawdę zna się na rzeczy. Są w stanie zrobić naprawdę bardzo dużo z lakierem w samochodzie.

masazzer4

Posty: 3

 
Z tego, co wiem to usługi nie są już takie drogie. Teraz takie powłoki i woski są bardziej spopularyzowane, dlatego można to zrobić naprawdę tanio. Trzeba tylko wybrać firmę, która solidnie do tego podchodzi.

marta369

Posty: 13

 
Na tym naprawdę trzeba się znać. Wystarczy, że przytrzyma się troszkę dłużej polerkę i już jest kłopot. Mój znajomy myślał, że to bezproblemowe powinność i przypalił sobie lakier.

zinger545

Posty: 16

 
Mijałem ostatnio reklamę firmy, która zajmuje się powłokami ceramicznymi w Łodzi, ale nie wiem, jakie mają ceny? Zapewne jest to wszystko zależne od tego, jaki to samochód. Mały będzie tańszy, bo trzeba mniej powłoki i mniej pracy. Najlepiej byłoby się skontaktować z taką firmą i porozmawiać o wszystkich szczegółach.

wisła1905

Posty: 15

 
Można odnowić lakier o ile nie jest mocno zniszczony. Głębokich rys czy rdzy się nie usunie. Najlepiej zgłosić się z tym do firmy, a oni sprawdzą czy da się coś zrobić czy nie? Można przecież do nich podjechać na oględziny i na pewno bardzo chętnie każdemu pomogą.

Dzidzia

Posty: 2

 
Mijałem ostatnio reklamę firmy, jaka zajmuje się powłokami ceramicznymi w Łodzi, ale nie wiem, jakie mają ceny? Zapewne jest to wszystko zależne od tego, jaki to samochód. Mały będzie tańszy, bo trzeba mniej powłoki i mniej pracy. Najlepiej byłoby się skontaktować z taką firmą i porozmawiać o wszystkich szczegółach.

Lalka

Posty: 15

 
Mnie auto detailing w Łodzi bardzo pomógł. Mam czerwony lakier, który nie za dobrze już wyglądał, a teraz samochód prezentuje się jak nowy. Nie sądziłem, że można taki efekt osiągnąć. Teraz raz na kilka miesięcy jadę do firmy i oni nakładają mi nową powłokę. Według mnie nie jest to drogie, dlatego warto się tym zainteresować.

mirekp2005

Posty: 17