Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

fizjoterapeuta w Szczecinie, poszukuję!

fizjoterapeuta w Szczecinie, poszukuję!

Piszę tu na forum, bowiem mam poważny kłopot. Muszę czekać na refundowane zabiegi prawie dwa lata, a moje zdrowie na nieszczęście nie pozwala mi na to :( Jeśli znacie jakiś dobry prywatny ośrodek fizjoterapii w Szczecinie, dajcie znać.

Odi

Posty: 5

 
To jest super miejsce z mega super zabiegami fizjoterapii w Szczecinie https://medical-zen.pl. Uważam, że cen nie mają wygórowanych i na pewno pozwalają choćby w jakimś stopniu pomóc sobie przed zabiegami na NFZ.

gruszk56

Posty: 4

 
Do takiej rzeczywistości trzeba się po prostu przyzwyczaić. Jak nie weźmiesz sprawy we własne ręce, to cię czeka wózek :( Tak było w moim wypadku. Na szczęście mam fundusze i pomoc ze strony rodziny, zatem korzystam z fizjoterapii w Szczecinie prywatnie.

borek149

Posty: 14

 
Wciąż za mało proponuje nam NFZ. Ja również nie czekam na tę pomoc, ponieważ potrzebuje fizjoterapeuty każdego miesiąca. W Szczecinie znam paru, którzy są niezmiernie dobrymi specjalistami.

Miki

Posty: 6

 
U mnie podobnie. Rehabilitacja tylko prywatnie, bo inaczej nie miałaby sensu, ale wciąż szukasz czegoś tańszego, jeśli chodzi o fizjoterapię w Szczecinie. Pozdrawiam.

mew soncz7777

Posty: 6

 
Mnie nie stać na prywatne leczenie, dlatego czekam. Wiem jednak, że ludzi chwalą sobie prywatną fizjoterapię w Szczecinie, bo podobno mamy bardzo dobrych specjalistów. Niestety nie mam funduszy, więc czekam do maja :) Nie mam dobrego zdania o NFZ ;)

Rico

Posty: 10

 
Ja też już od dawna w przypadku nagłych bóli i niemożności poradzenia sobie nawet lekami, od razu uderzam do swojego fizjoterapeuty w Szczecinie. Nie miałem okazji spotkać na NFZ tak rzetelnej pomocy, dlatego od lat działam właśnie tak, ale to niestety kosztuje. Mam nadzieję na zmiany, ale coraz mniejsze.

Krakus

Posty: 9

 
Ja też już od dawna w wypadku nagłych bóli i niemożności poradzenia sobie nawet lekami, od razu uderzam do swojego fizjoterapeuty w Szczecinie. Nie miałem okazji spotkać na NFZ tak rzetelnej pomocy, wobec tego od lat działam właśnie tak, natomiast to na nieszczęście kosztuje. Mam nadzieję na zmiany, natomiast coraz mniejsze.

waclawk6

Posty: 6