Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

gabinet terapii online, poszukuję!

gabinet terapii online, poszukuję!

Czy na platformie terapeutycznej można rozmawiać online? Czy tam się tylko umawiam na spotkanie z psychologiem i muszę przyjechać gdzieś na miejsce?

Lalka

Posty: 3

 
Najlepszych psychoterapeutów online można spotkać na stronie https://rozwiazaniaistnieja.pl. Wiele osób potwierdza, że naprawdę się znają na rzeczy. Nie korzystałem z nich, ale znajoma korzysta. Jej syn daje jej w kość, dlatego zgłosiła się po pomoc.

Wygodniś22

Posty: 23

 
Moje dziecko sprawia mi też problemy, ale jakoś ostatnio mu przeszło. Powoli z tego wyrasta, ale wiem, że brata syn niestety źle skończył, bo rodzice nic z tym nie zrobili. Gdybym widział, że dzieje się coś nie tak z dzieckiem i jest to poważne to od razu udałbym się z tym do psychologa. Nie ma, na co czekać.

Sarev22

Posty: 7

 
Dla mnie najlepsza jest platforma terapeutyczna, albowiem sam sobie wybieracz, z kim chce rozmawiać. Nie musze jechać na miejsce, albowiem pomoc ma zdalnie. Dla mnie super i zero stresu, dlatego Wam również takie rozwiązanie polecam.

kociol001

Posty: 10

 
Dla mnie najlepsza jest platforma terapeutyczna, bo sam sobie wybieracz, z kim chce rozmawiać. Nie musze jechać na miejsce, bo pomoc ma zdalnie. Dla mnie super i zero stresu, dlatego Wam również takie rozwiązanie polecam.

Robuś

Posty: 19

 
Jeśli mam problem to zgłaszam się na psychoterapię online. Pomagają mi i mam problem rozwiązany. Sam sobie nie radze, wobec tego wole korzystać z pomocy kogoś, kto będzie w stanie mi udzielić rad.

inhuman

Posty: 2

 
Mieszkam w małej miejscowości i każdy o każdym wszystko wie. Dla mnie terapia przez Internet to najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie. Polecam, bo rzeczywiście niezmiernie mi pomogli. Nawet nie sądziłem, iż to wszystko będzie takie bezproblemowe. Znają się na tym trzeba przyznać.

wisła1905

Posty: 14

 
Na szczęście nie musze korzystać z pomocy specjalistów, ale wielu osobom by się to przydało. Zwłaszcza tym, których mijam jadąc samochodem do pracy.

Ptaszek

Posty: 14

 
Na mnie psychoterapia online zadziałała. Zdalnie łączyłem się z psychologiem i mi pomagał. Miałem poważne problemy w pracy, ale szybko się z tym uporałem. Dzisiaj trochę inaczej patrzę na świat, dlatego Wam takie spotkanie przez Internet ze specjalistom też polecam. Można wiele na tym zyskać.

Warszawiak

Posty: 7

 
U mnie na problemy w związku rozwód pomógł. Okazało się, że te problemy, które wymyślał są prawdziwe i że żona mnie zdarza. Także nie zawsze terapia pomaga. Czasami są takie sytuacje, że trzeba sobie inaczej radzić i ja właśnie tak postąpiłem. Polecam.

johncena67

Posty: 22