Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

klinika medycyny estetycznej Katowice

klinika medycyny estetycznej Katowice

Witajcie, czy któraś z was robiła sobie botoks? Jakie wrażenia? Nie bałyście się? Nie miałyście żadnych skutków ubocznych i gdzie robiłyście zabieg. Szukam opinii, bo chcę się zdecydować.

Kajaop

Posty: 3

 
Byłam raz, polecam i w sumie to planuje się wybrać drugi raz, ale poczekam do wiosny, bo wtedy mam zaproszenie na wesele i chcę świetnie wyglądać.

alimer56

Posty: 7

 
Wszystko zależy od tego, jak się starzejesz. Jeśli się ładnie starzejesz, to wystarczy sobie rozprostować zmarszczki i będziesz wyglądać na dużo młodszą. Jeśli się brzydko starzejesz, no to niestety, ale pasowałoby już dać jakiś wypełniacz i zrobić mezoterapię igłową.

Krzysio

Posty: 7

 
Jasne, że warto. To dodaje mnóstwo pewności siebie. Od kiedy mam zrobione usta, to czuję się po prostu 100% lepiej i jak ekstra wygląda na mnie makijaż. Twarz jest taka promienna, taka jakaś bardziej wypełniona. Dzień do nocy.

Menene

Posty: 5

 
Wejdź sobie na tę stronę
http://lenartowiczclinic.pl i poczytaj trochę o zabiegach wybielających na twarz. To naprawdę działa, a oprócz twarzy może być zastosowane też w innych miejscach, wszędzie tam, gdzie masz te przebarwienia. Efekt super – sama w tej klinice doprowadzałam swoją skórę do porządku.

Dooog

Posty: 9

 
Na przebarwienia najlepiej działają kwasy, ale skoro mówisz, że te od kosmetyczki Ci nie pomagają, to ja bym się na Twoim miejscu wybrała do lekarza na mocniejsze. To spali trochę twarz, ale potem będziesz wyglądać lepiej.

mimuś00

Posty: 4

 
Coraz więcej kobiet wybiera ten kwas hialuronowy. To na pewno jest lepsze, niż wszystkie te operacje plastyczne, które zmieniają rysy. Przynajmniej moim zdaniem kwasem nie można sobie zrobić krzywdy, bo on się po jakimś czasie rozkłada, byleby nie przesadzić.

Geo-Fort

Posty: 13