Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

gdzie kupić designerskie meble w najniższych cenach

gdzie kupić designerskie meble w najniższych cenach

Internetowy sklep z oryginalnymi, ciekawie pomyślanymi meblami do salonu, jaki? Szukam ławy, ale też foteli, jakiś puf ewentualnie.

bartolini

Posty: 18

 
Ile trzeba zapłacić za dobrej klasy meble młodzieżowe, tak mniej więcej? Jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii? Kupujecie raczej na raty, czy za gotówkę?

Strzała

Posty: 17

 
Hej. Akurat mebli to dawno nie zamawiałem. Mam te co mam, już od lat i jakoś się trzymają. W zasadzie mógłbym ewentualnie półki odmalować, jakimś lakierem przejechać trochę...ale nie mam czasu.

Bankowy

Posty: 29

 
Kiedyś meble kupiłem w Ikei i powiem, że nie do końca jestem happy. Ładnie wyglądały na początku, ale po dwóch latach to jednak dość słabo się trzymają. Za niedługo będę musiał wymienić.

Sarenka

Posty: 15

 
Ja to się zastanawiam czy nie odnieść kanapy do tapicera. Tylko wiadomo, trzeba by na jakiegoś fachowca trafić, a różnie to może być teraz z takimi rzemieślnikami.

codePerformance

Posty: 23

 
Moim dzieciom to się mebli nie opłaca kupować. Tydzień po montażu wyglądają już tak, jakby miały z 10 lat, a nie 7 dni ;P

Kowalski

Posty: 18

 
Mam trochę pieniędzy odłożonych na nowe meble do sypialni, także trochę już szukam, porównuję z żonką. Na pewno chcemy łóżko wymienić na..szersze, no i nowy materac kupić.

Adi666

Posty: 24

 
Jest taki sklep jak Mebel Partner, ich mogę polecić. Działają już od dawna, będzie z 10 lat. Pamiętam jak kiedyś kupowałem u nich meble dla synka, dziecięce, a teraz zamawiałem parę dni temu już młodzieżowe ;) Czas minął szybko. Co do sklepu to mają świetną obsługę klienta, dbają o szybką realizację zamówień. Na stronie www.mebel-partner.pl są fajnie opisane konkretne mebelki. Ceny jedne z niższych na rynku jak za ten standard.

Anno Domini

Posty: 23

 
Trochę tych salonów meblowych w sieci działa, warto poszukać. Faktycznie czasami można cosik zaoszczędzić na takich zakupach. Moja siostra jakiś czas temu tanio łóżko do sypialni gdzieś znalazła.

Kitas

Posty: 17

 
Ostatnio udało mi się upolować piękną skórzaną kanapę za rozsądne pieniądze w necie. Jest trochę takich okazji cenowych, tylko trzeba praktycznie codziennie sprawdzać.

asiunia34

Posty: 11