Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Gdzie kupić meble na wymiar

Gdzie kupić meble na wymiar

Hej! Meble pod wymiar do kuchni w stylu nowoczesnym, skąd zamawialiście? Gdzie mi za jednym zamachem zrobią projekt, meble, dostawę i montaż? Ktoś, coś? Z góry dzięki za wasze propozycje!

mew soncz7777

Posty: 8

 
Ciekaw jestem ile będzie mnie kosztować taki projekt mebli na wymiar wraz z montażem, transportem...Ktoś może się orientuje w stawkach jakie mają warszawskie firmy?

hertinho

Posty: 24

 
Nasze meble w kuchni to już od roku co najmniej wołają o wymianę, ale jakoś funduszy brakuje. Nie wiem czy będziemy kupować na wymiar, czy w salonie gotowe, ale na pewno trzeba wymienić w miarę szybko...

michrz

Posty: 31

 
Dużo teraz można znaleźć firmy robiących bardzo solidne meble z MDF, fornirów, frontów drewnianych...także jest z czego wybierać. Mi się w każdym razie jak na razie wymiana mebli nie szykuje w domu.

Lupusx

Posty: 21

 
Ja to jestem wielką fanką mebli na wymiar. Zupełnie inna jakość, a do tego wyższa estetyka niż w przypadku mebli, które w tych dużych markowych salonach sprzedaży zalegają.

Hoteowo24h

Posty: 26

 
Trafić na dobrego projektanta nie jest tak znowu łatwo. Ja mam dość przykre doświadczenia z jedną firmą, gdzie w zasadzie przy projekcie w ogóle nie brali pod uwagę tego co ja chcę, tylko próbowali narzucić mi swoje pomysły i koncepcje. Szybko się współpraca zakończyła.

bruklin187

Posty: 15

 
Sprawną obsługę mają w zakładzie stolarskim Kulenty. Długo mi nie kazali czekać na moje meble i powiem, że są dokładnie takie jak były na projekcie, a nawet na żywo ten efekt jest jeszcze lepszy. Porządne blaty, drewno czereśni, stylowe rączki – wszystko tu do wszystkiego pasuje. Firma ma swoją stronę kulenty.pl, można się przez nią skontaktować z obsługą.

marcin225

Posty: 25

 
Nie wiem kogo polecić, na pewno warto poszukać wykonawcy, który jest w stanie zrobić najpierw projekt za darmo i wycenę też bezpłatnie, żeby potem nie było negatywnego zaskoczenia.

Zas

Posty: 29

 
Nic mi do głowy nie przychodzi jeśli chodzi o producentów takich mebli. Wiem, że mój brat będzie jakoś niedługo wymieniał całą kuchnię, to może on już mniej więcej ogarniał temat i szukał kogoś...popytam.

labuh

Posty: 19

 
Jeszcze fachowców od stolarki można w tym kraju znaleźć, nie wszyscy wyjechali do roboty za granicę. Mój ojciec świętej pamięci to miał wielki talent do stolarki właśnie, robił meble – dzieła sztuki.

miszekkk5

Posty: 15