Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

fotografia ślubna Żary Żagań, poszukuję!

fotografia ślubna Żary Żagań, poszukuję!

Zlecę zrobienie zdjęć weselnej w Głogowie komuś z dużym doświadczeniem. Będą to zdjęcia w kościele, lecz i sesja w plenerze. Może zlecę od razu zdjęcia na weselu, lecz jeszcze się nad tym muszę troszkę zastanowić.

suderuss3

Posty: 2

 
Wybór fotografów jest bardzo duży. Niestety nie każdy wie jak wykonywać w pełni profesjonalne zdjęcia. Najlepiej jest to sobie sprawdzić w portfolio a wtedy wiemy czy taka osoba jest dla nas odpowiednia czy nie.

Babeczka

Posty: 4

 
Nie wiem czy aż tak niezwykle potrzebny jest fotograf na weselu z Zielonej Góry czy innego miasta? Może na początku jeszcze tak, ale później te fotografie najlepsze już nie są. Ludzie się bawią i to na całego.

rz3zn!k

Posty: 33

 
Wybór fotografów jest niezwykle duży, zatem trzeba przejrzeć, co konkretnie oferują. Można oczywiście kierować się ceną, natomiast jeśli chodzi o fotografie ze ślubu i z ślubu to mamy jedną szansę, aby je zrobić. Należałoby, zatem skupiać się przede wszystkim na ich jakości. Wówczas z takiej sesji zdjęciowej będziemy niezwykle zadowoleni.

TomekK

Posty: 17

 
Korzystałem z fotografa na wesele z Zielonej Góry, która ma tutaj swoją stronę http://jacekpatecki.pl. Warto tam zajrzeć, bo ma super ofertę dla każdego.

Antekkk

Posty: 4

 
Im więcej jest zdjęć tym lepiej. Nigdy wszystkie nie będą super. Jeśli zamówi się sto czy dwieście zdjęć to fotograf nie byłby w stanie wszystkich zrobić super. Ile by mu to miało zająć czasu? Goście na weselu zamiast się bawić to by się musieli ustawiać do zdjęć. Tutaj idzie się na żywioł i z tych setek zdjęć zawsze się coś wybierze.

Mariusz

Posty: 3

 
Nie za dobrze na zdjęciach wychodzę, niemniej jednak akurat ślubne trzeba było wykonać. Musi być przecież jakaś pamiątka, dlatego trzeba zadbać o to, aby była faktycznie bardzo wartościowa, a wtedy będziemy jeszcze bardziej zadowoleni. Fotografa bez kłopotów się znajdzie.

Laleczka

Posty: 19

 
Gusta są bardzo różne, dlatego jednym podobają się takie fotografie ze ślubów, a innym inne. Jedni stawiają na śliczne plenery, a inni jeszcze chodzą do studia fotograficznego.

alidos

Posty: 5

 
Według mnie zleca się fotografię ślubną w Zielonej Górze tylko specjaliście. To wyjątkowe zdjęcia i nie ma miejsca na ich poprawianie. To nie kolejne urodziny tylko coś więcej, wobec tego trzeba znaleźć kogoś, kto się na tym zna.

JasioJasio

Posty: 2

 
Dzisiaj jest o tyle dobrze, że zdjęcia ślubne robi się w plenerze. Robienie ich w studio nie było dobrym pomysłem. Mam takie zdjęcia i wszystko wygląda strasznie sztucznie, dlatego cieszę się, że przyszła moda na zdjęcia w jakiś bardzo ciekawych miejscach. To lepiej wygląda.

Black_Riot 

Posty: 3