Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

cs go, które forum ?

cs go, które forum ?

Poszukuję informacji odnośnie tego czy forum cs to porządne miejsce do zdobywania wiedzy na temat samej gry. Mieliści jakąś styczność z takim i jesteście w stanie powiedzieć czy należałoby korzystać z takiego miejsca w celu zdobycia wiedzy?

sertus

Posty: 4

 
Jeżeli chodzi o surcemod to takie rozwiązanie jest opisane na sporo forach, jakie są poświęcone grze. Uważam, iż naprawdę pożądane byłoby z nich korzystać. Ja się w ten sposób dowiedziałem w jaki sposób stworzyć oraz rozwijać swój własny serwis co miało moim zdaniem wielkie znaczenie. Każdej osobie polecam skorzystanie z takich platform, albowiem są one niesłychanie rozwijające.

Illilakip

Posty: 6

 
Wiedza na temat sourcemod jest dostępna na forum: https://mygo.pl. To miejsce jest w całości poświęcone grze Counter Strike GO i naprawdę warto z niego skorzystać w swojej sytuacji.

annanna

Posty: 7

 
Jeżeli chodzi o forum cs to moim zdaniem wybranie najbardziej sprawdzonego rozwiązania będzie niesamowicie korzystne i będzie mogło ucieszyć. W ten sposób można przede wszystkim wypromować swój serwer i zachęcić inne osoby do korzystania z niego.

gruszk56

Posty: 21

 
Counterstrike go forum można dziś odnaleźć niesłychanie łatwo i w ten sposób otrzymać niesłychanie szeroką wiedzę na temat samej gry. W mojej ocenie skorzystanie z takiej platformy ma jak najbardziej sens.

Odi

Posty: 5

 
Jeżeli chodzi o forum cs to moim zdaniem wybranie najbardziej sprawdzonego rozwiązania będzie niesamowicie odpowiednie i będzie mogło ucieszyć. W ten sposób można przede wszystkim wypromować swój serwer i zachęcić różne osoby do korzystania z niego.

Mikuśio

Posty: 8