Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

pożyczki gotówkowe najtańsze na rynku

pożyczki gotówkowe najtańsze na rynku

Czołem! Jako statystyczny Polak cierpię na permanentny brak środków na koncie, zwłaszcza w okresie około świątecznym. W związku z tym – gdzie dają tanie pożyczki bez jakiś kruczków i myków, które mają za zadanie utrudnić spłatę i zwiększyć koszty?

gregcie@

Posty: 19

 
Był taki czas, że często korzystałem z różnych chwilówek, ale się w końcu udało wychodzić na plus finansowo i teraz to sobie już nawet coś tam co miesiąc odkładam. Życzę każdemu takiej sytuacji, bo wiem jak ciężko jest żyć na kredyt.

mamuska

Posty: 24

 
Ja bym chętnie pieniądze zainwestował w pożyczkę społecznościową, ale nie wiem jak to wszystko dopiąć. Bo jest przecież ryzyko, że się trafi na kogoś, kto nie za bardzo będzie zainteresowany spłatą i co wtedy? ;p Nie wiem, może są jakieś narzędzia, żeby w takiej sytuacji skutecznie wyegzekwować pieniądze...?

zimek123456

Posty: 25

 
No ja to jestem z tych co się boją pożyczek jak ognia. Mam złe doświadczenia, bo mój kuzyn kiedyś się wpakował w prawdziwą spiralę i długo z tego wychodził.

Adi666

Posty: 29

 
Można się zakręcić od tych pożyczek, rynek jest nabity od takich ofert. Ja ostatnio jak brałem pożyczkę i się spóźniłem o 1 dzień ze spłatą to już mnie windykatorem zaczęli straszyć..:P

bogdan66

Posty: 25

 
Opłaca się korzystać z pożyczek społecznościowych, zwłaszcza jak potrzeba na szybko pieniędzy. Na początku grudnia składałem wniosek o pieniądze na portalu www.pozyczkolandia.pl. Szybko zgłosił się chętny inwestor i dograliśmy transakcję ekspresowo. Przyjemnie, sympatycznie, na jasnych warunkach, o wiele taniej niż w parabankach.

Azazel412

Posty: 29

 
Na pewno po nowym roku się zdecyduję na inwestycję w pożyczki społecznościowe, tylko muszę jakąś dobrą stronę znaleźć, która by to obsługiwała sprawnie, bo z tym jest problem.

Pulpit

Posty: 20

 
Hehe w okresie świątecznym to pewnie para banki mają niezłe żniwa...ja się staram unikać pożyczek, ale wiadomo – nie zawsze się da.

beniek

Posty: 20